Gebelik dusunuyorum....

Madya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2017
437
41
Arkadaşlar kısmetse gebelik düşünüyorum, bu aşamada tecrubelerinizi benimle paylaşır mısınız lütfen.. iliski sıklığı, beslenme tarzı vb.

Aralık topiği var arkadaşım, orada arkadaşlar bilgi paylaşımı yapıyor.
Kısaca sorunu da yanıtlayayım, 3. Bebe isteyen biri olarak. folik asit başla, gün aşırı ilişki adetlerin düzenliyse ve mümkünse bu konuyu hayatının merkezine alma, akışına bırak, keyif almaya bak

Öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim , şöyle bir durum oldu inofolic kullandım pembe daha bir kutu bitmeden regl oldum ve bir hafta reglim gecikti sonuçta o da folik asit. Adet gecikmesi ondan kaynaklı mi bilmiyorum tedirgin oldum, adetlerimde 33 34 arasi değişiyor bazen daha da uzuyor, ilk etapta doktora gitmek istemiyorum en azından 3 4 ay denemek istiyorum, birde üç günde bir ilişki daha iyi olmaz mi

Arkadaşlar kısmetse gebelik düşünüyorum, bu aşamada tecrubelerinizi benimle paylaşır mısınız lütfen.. iliski sıklığı, beslenme tarzı vb.
Bazı doktorlar 2 günde 1 ilişki diyor, bazıları sadece yumurtlama öncesi ve sonrası diyor. Şimdi de internette gördüm regl döneminde 11. Günde yapın diyorlar.

Bence en önemlisi stres olmasın kafanıza takmayın. Herhangi bir sağlık sorunu yoksa ilk 1 yıl denemeniz normal.

Gebe kaldığım ay tatil, şehir dışı, köy ziyaretleri vs derken yumurtlama takvimini komple unuttum koca ay içerisinde 2 kez ilişki olmuştu.

Korunmayı bıraktıktan sonra raglinin sarkması erken olması normal canım, vücut sperme alışmaya çalışıyor. Ve özellikle geçikme olunca rahim hamileliği hazırlanıyor derler büyükler genelde 2 günde bir öneriyorlar, tabii siz bilirsiniz

Demek düşünmemek ve stres yapmamak başlı başına büyük bir etken. Regl donemi sonrası başlayıp yumurtlama sonrasina kadar iliski en mantıklısı sanırım .

Evet öyle diyorlarmış muhtemelen düşünmek bile stres yaratıyor ondan olmustur diye düşündüm.Allah isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…