Gebelik düşük mü

birannee09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2022
2
0
24
Merhaba bir kaç gündür ağrım vardı regl olmadım 2 hafta felan gecikti test yaptım negatif çıktı kan verdim <2.3 çıktı bekledim beta hcg belki yükselir diye ama bir anda ağrılarım kesildi ve kanamam başladı acaba düşük yapmış olabilir miyim

Ne alaka yahu.. hamile değilsiniz ki düşük olsun. sadece gecikme olmuş 2hafta kadar sonrada normal adet olmussunuz işte. bi sorun yok

Ama hamilelik belirtileri vardı Dr ye gittim kanaman normal dedi ama parçalar geliyor kanamam da
Hamilelik belirtiyle olmaz ki sen hamile değilsin değerinin 5 ve üzeri çıkması lazımdı geçiktigi için yoğun olmuşsundır

Kist ya da miyom buna benzer birşey olabılır..Doktora gidin ultrasonla baksın..Kist vs.oluncada sancılı ve pıhtılı kanama oluyor..

Düşük olduğunda sanırım duramazsınız ağrıdan yerinizde...Okudugum kadarıyla da bozuk 50 kurus büyüklüğünde parçalar gördüklerini yazmış buradakiler..

Ama hamilelik belirtileri vardı Dr ye gittim kanaman normal dedi ama parçalar geliyor kanamam da
tatlım belirtilere takılma ben 3ay adet olmadıgım zaman psikolojik olarak mide bulantısı halsizlik kasık ağrısı koku hassasiyeti bel ağrısı vs vs belirtilerim vardı ama 3aydır adet olmayan biri için bu belirtilere bakıp gebe demek saçma olur tabiki... takma kafayı o kadar. geçer o belirtiler. sen kan değerine inan gerisi seni kandırır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…