gebelik durumum var mıdır

kiwikiwikiwi

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
22
5
23
Adet günümden 2-3 hafta öncesinde antibiyotik kullanımına başladım.yumurtlama günümden bir gün sonra korunmasıx ilişkiye girdim (içime gelmedi). Şuan adetim neredeyse 5 gün gecikti( ilişkiye girmemin üstünden 16 gün geçti).Normal adet zamanıma yaklaşırken akıntım başladı fakat çeşitli akıntılardı kimisi kremsi kimisi akışkan akıntılar oldu kimisi su gibi.Aynı zamanda üşüttüğümü de düşünüyorum. Fakat adetimin gecikmesi üstüne kasık ağrılarım ve adet oncesi gibi göğüslerimin hassaslaşıp hafiften büyümesi beni korkuttu. Gebelik düşünmüyorum ve aslında biraz da stres oldum diyebilirim. Sizce antibiyotik ve üşütmemden dolayı gecikmiş olabilir miyim yoksa gebelik şansı var mıdır? Diğer ilk zamanlar için olan gebelik belirtilerim yok (yok kokuda hassaslaşma olsun bulantı vesaire) sadece kasık ağrılarım ve arada mideme saplanan acı ve göğüs hassasiyetim var. İdrar testi yapmayı düşünüyorum fakat çok stres oldum hanımlar yardımcı olabilir misiniz düsünceleriniz neler belirtirseniz sevinirim.

ya ben de aynı durumdayim testiniz ne cikti cok gerginim cunku istemedigim bir sey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…