Gebelik belirtisimi yoksa regl belirtisimi

Melisa_04

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
137
15
19
Slm kızlar adetime 10 gün var meme uclarım koyuşlama baslıyo ve dün belden kasıklara vuran çok acı vardı enson doktora gitimde yumurtalıklarımdan biri 20 biri 22 doktor gebelik ola biliceyni söylemiş ve adetime 12 gün kala beyaz süte benzer sıvı gelmeye başladı 3 gündür geliyo ve kasıklarım ağrıyo şimdide belim ağrnaya başladı sizce bunlar neyin belirtisi bilen vermı yada yasıyan cvb verebilmi bilenler

Slm adetime 7gun kaldı ve hafif mide bulatısı var ve vicudumda çok sıcak sizce adetmi olucam
Bunlar adet öncesi sendrom belirtileri de olabilir. En güzeli test yapmak. Bir de belirti yasamanız için döllenmenin üstünden 12 gün gecmesi lazım henüz olmamıstır o kadar reglinize 7 gün varsa yani muhtemelen regl öncesi sendrom bu. Gebeliği adet gününüzde test yaparak öğrenebilirsiniz

Adet öncesi belirtiler ve gebelik belirtileri çok benziyor. Ben vücudunu çok iyi dinleyen/bilen biri olarak erkenden farkettim aslında ama çok anlamlandıramadım ve test yapmadım belki de gebelik yoktur diye. Bence en güzeli reglin 2 gün gecikmesinden sonra yapılması testin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…