Gebelik belirtisimi mantar kaşıntısımı

Mantar enfeksiyonu tedavi görmediğin zaman zarar veriyor mu yoksa kendiliğinden geçiyor mu??

İnş hamilesindirrrBebeğini sende en yakın zamanda hayırlısı ile kucağına alırsın

Mantar enfeksiyonu tedavi görmediğin zaman zarar veriyor mu yoksa kendiliğinden geçiyor mu??

vajinal mantar için formüle edilmiş antibiyotikler var..
tek kapsul (tek doz) yada ileri vakalarda 3 kapsüllük antibiyotikler..
yanı sıra fitil kullanımı da söz konusu (mantarın şiddetine bağlı olarak,tek yada 2,3)
antibiyotik kullanılması gereken bir rahatsızlık mantar..(bir çeşit bakteri olduğu için)
üstelik bulaşıcı da..(eşinizin de mantar olma riski var,antibiyotikten o da kullanmalı)
ben böyle biliyorum..

inşallaaah ağzın bal yesin emi

ben daha önce önce mantar tedavisi gördüm kendiliğinden geçmiyor diye biliyorum 15 tane fitil bide ilaç kullanmıştım 1 sene sonra tekrar başlamıştım yine bi okadar fitil krem felan kullandım çok şükür geçti ben o yüzden sordum hani gebelikmi mantarmı anlamadım çünkü mantarım varken beya kap katı akıntım geliyodu şimdi normal bazen dup duru oluyo bazen krem oluyo ama mantar olduğum zamanki gibi değil.sendedemi var yoksa.8.8.8.8.

Bilmem bende kaşınrı var sadece.Yeni başladı ama,şimdi burayı okuyunca da tırstım ondan sordum

Bilmem bende kaşınrı var sadece.Yeni başladı ama,şimdi burayı okuyunca da tırstım ondan sordum

eğer şüphen varsa bi görün bence sonra ilerleyince çok kötü oluyo kuzenim bekar olduğu için çekindi yıllarca doktora gitmedi şimdi kafasına vuruyo çünkü acayip ilerledi resmen insan içinde oturamıyo kaşıntısı başladığında hüngür hüngür ağlıyo canım benim ya

Ben bir an önce gitmeliyim ozamann

canim benim 5.5aylik oglum var bende hamile kaldigimda sürekli mantar problemi yasadim son iki ay sadece olmadi ama benim belirtilerimde vardi insallah sende hamilesindir

günaydıııııııııııııııııın arkadaşlar adet zamanı yada birkaç gün öncesinden mide bulantısı yaşayan varmı acaba sitrestenmi ya

Son düzenleme:
Konu içeriği nedeniyle "Jinekoloji" başlığına taşınmıştır.
Lütfen konuları içerikleri le ilgili başlıklara açmaya özen gösterelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…