Gebelik belirtisi

messiye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2024
23
7
26
Merhaba yaklaşık 9 aydır bebek istiyoruz. Fakat bi türlü nasip olmadı. 9 ay içinde ilk defa bu ay düzenli ilişkimiz oldu. Reglin bitiminden 3 gün sonra 14. Güne kadar bir gün ara ile gün aşırı ilişki oldu. Bugün reglin 19. Günündeyim kasıklarımda Ağrı var. Yürürken bir iki kere batma oldu.yemek yaparken ara ara kaşık ağrım arttı. Sizce bu belirti olabilir mi. Böyle biriey yaşayan var mı? Yoksa çok istediğim için ben mi böyle hissediyorum

Merhaba yaklaşık 9 aydır bebek istiyoruz. Fakat bi türlü nasip olmadı. 9 ay içinde ilk defa bu ay düzenli ilişkimiz oldu. Reglin bitiminden 3 gün sonra 14. Güne kadar bir gün ara ile gün aşırı ilişki oldu. Bugün reglin 19. Günündeyim kasıklarımda Ağrı var. Yürürken bir iki kere batma oldu.yemek yaparken ara ara kaşık ağrım arttı. Sizce bu belirti olabilir mi. Böyle biriey yaşayan var mı? Yoksa çok istediğim için ben mi böyle hissediyorum
Sanırım bende ya psikoloğum bozuldu benimde

bende de reglden 7 gün önce başlayan batmalarım vardı 🙄 olabilir yani

Merhaba lütfen yardımcı olur musunuz acaba adetim Eylül'ün 16 olmam gerkliydi fakat 5 veya 6 sında kahverengi lekelenme oldu 3 gün ara ara geldi ve hala adetim gelmedi benim gbi bu sorunu yaşayan oldumu

Benimde öyle olmuştu. Olabilir inşallah güzler haber alırsınız

X