Gebelik belirtisi mi

gotned

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2024
19
2
22
Kizlar iki üç aydır eşimle çocuk için uğraşıyoruz geçen ay soğan kürü ile tarçın bal çörekotu kürünü duymuştum hem ben bu kürü içtim hem kocama içirdim ben 12 gün içtim sadece ovulasyon döneminde durdurun diyordu her neyse sat 7 Ekim bat 4 Kasım uygulamanın söylediği ve benim kendi yöntemimle belirlediğim ovulasyon tarihi 19-20 Ekim
1. Şüphem;
İki üç gündür resmen adet ağrısı çekiyorum hatta bı tık daha fazla sanki bu.
2. Şüphem;
felaket halsizim ya da bu psikolojiktir bilmiyorum
3.; (mideniz bulanmasin dikkat) beyaz krem gibi bı akıntım var enfeksiyonum yok daha dün tahlil yaptırdım iç çamaşırına bulasmiyor sildikce beyaz süt gibi bişey geliyor Ayrica genel olarak lavabodayken uzayan bı salgı gördüm neredeyse klozet suyuna degecekti ayrıca bu akıntı gün içinde ne zaman büyük abdestime çıksam hep görüyorum şeffaf renkte sümüksü belki birazcık çok az ama açık sarıya kacan bu salgı asla ayrılmıyor doğum yapanlarıniz belki bilir nişan salgısı gibi aynı tek farkı pembelik kırmızılık yok
4;
Bugün de ara ara sağ göğsüm sızlıyor sonra o sızı gidiyor
Beklenen adetime daha 12 gün var

Canım hamile kalmak istiyorsan öncelikle yumurtlama dönemini takip et ama ovülasyon testleriyle. Daha net sonuç verir.Soğan kürü ile hamile kalanları bu sitede duydum ama birisi de soğan kürü sebebiyle bir sıkıntı yaşadığını da yazmıştı. Ben çok öyle şeylere inanmam kendi kanaatim. İki üç aydır deniyormuşsunuz daha çok yeni doktorlar bile en az bir sene bekleyin diyor. Bir sıkıntı yoksa bence kür falan deneyip bir yeri yaparken diğer yeri bozma derim. Bol bol eşin ile doğal keçi boynuzu pekmezi yemenizi tavsiye ederim. O akıntı da yumurtlama döneminde oluyor diye biliyorum. Gebelik belirtileri ile regl belirtileri hemen hemen aynı. Adetin gecikmeden test falan da yapma. Moral bozuyor.Ben üç senedir uğraşıyorum bu ay tüp bebek yaptıracağız nasipse. Umarım sende hamilesindir, Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın🙏🏼

X