Gebelik belirtisi mi?

imminnie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2017
1.100
1.167
Herkese merhaba,

Burada bir çok gebelik belirtisi ile ilgili yazıları okudum ama bir türlü kafamda oturtamadım tecrübeli arkadaşlarımdan destek istiyorum.
Henüz çok yeni evliyim çocuk düşünmüyorum prezervatif ile korunuyoruz. Fakat adetim 5 gün gecikti. Pazartesi gününden beri sol kasığımda ara ara iğne iğne batmalar çekilmeler baskı ağrı var. Bir sey yediğimde istifra etmiyorum ama cok mide bulantısı yapıyor, aşırı bir yorgunluk halim var işten eve dönerken bile 5 dklık mesafe olmasına rağmen göz kapaklarımı zor tutuyorum uyumamak için çenem ayrılacak kadar esniyorum. Göğüslerime dokunduğumda acıyor batıyor resmen. Biraz eğri dursam ayağa kalktığımda belimde çok azda olsa ağrı hissediyorum dün kuaföre gitmiştim ağda için kadın böyle olmazdı sizin sol tarafınızda aşırı bir hassasiyet var hamile misiniz dedi (söylediği durumun hamilelik ile bir bağlantısı var mı bilmiyorum tam bilgi sahibi olduğum bir durum değil hamilelik belirtileri)... Gebelik testi yap diyenleriniz olacaktır çevremde birkaç arkadaşım eğer regl olma ihtimalin varsa 1-2 gün içinde pozitif çıkabilir biraz daha bekle diyorlar bende hamile olmaktan cok korkuyorum zaten testi bile yapmaktan cok korkuyorum... Regl geciktiği için olabilir mi? yoksa gerçekten bu belirtiler gebelik belirtisi olabilir mi?

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim...

Stres de gecikme yapabilir. Zaten bu dediğiniz belirtiler en azından bende böle olmuştu 6.hafta mın sonuna doğru hissettim. Korunuyorsanız ve kaza falan da olmadığına eminseniz içiniz rahat olsun. Mevsim değişikliği de etkiler adet düzensizliğini.

çok teşekkür ederim

Merhaba son durumunuz ne acaba adet oldunuz mu hamilemiymissiniz bende de benzer bir durum var da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…