Gebelik belirtileri

ays3_gull

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
5
1
25
Merhabalar biz eşimle çocuk deniyorduk ilk defa bu ay adetim 10 gün gecikti hassas koku alma göğüs hassasiyeti halsizlik uykusuzluk gibi belirtiler olunca hamileyim sandım. Fakat 11. Günde adet oldum ve ilk gün sancılı geçti doktor randevum var ama bekleyene kadar benim durumumu yaşayanlar var mı öğrenmek istedim.Yasayanlar deneyimlerini anlatabilir mi ?

Gebelik düşüncesine girdiğinde beden çoğu zaman adet dongusunu uzatır. İlk aymış denemeye devam edin fakat belirti asla aramayın ve bebek düşüncesini kafanızdan atarsanız daha kısa sürede gebe kalabilirsiniz.

Kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsiniz. Gebelik belirtileri ve geciken adet dönemi bunu işaret ediyor olabilir. Bu süreçte hiç gebelik testi yaptınız mı ?

Gebelik testi yapmaya karar verdiğimde adet oldum o yüzden yapmadım 18 inde doktor kontrolüm var. O yüzden bekliyorum

4 aydır deniyoruz ama ilk defa bu ay belirtileri görünce sevinmiştim. Dediğiniz gibi düşünmeyince oluyor gerçekten

Gebelik testi yapmaya karar verdiğimde adet oldum o yüzden yapmadım 18 inde doktor kontrolüm var. O yüzden bekliyorum
Ben de 2 ay önce benzer bir durum yaşadım, belirtiler çok yoğun olduğu için adetten 3 gün önce testler yaptım ve pozitif gördüm, sonra diğer günlerde de yaptım yine pozitifti ama silikti hep, normalde gün geçtikçe koyulaşması beklenir, benim ki koyulaşmadı. Ben de kimyasaldan şüphelendim ve gerçekten de öyle oldu. 8 gün gecikmeyle adet oldum. O sebeple test yapıp yapmadığınızı merak ettim.

Benim ilk çocuk deneyimim olduğu için dediğiniz konulara çok uzağım haklısınız yarın sabah bende test yapayım teşekkürler

Benim ilk çocuk deneyimim olduğu için dediğiniz konulara çok uzağım haklısınız yarın sabah bende test yapayım teşekkürler
Benim de ilk çocuk deneyimim olacak, maalesef henüz çocuk sahibi olamadım, kimyasal gebelik kötü bir şey değil, çoğu kadın bu durumu yaşıyor ama farketmiyor, bazılarımız dayanamayıp erkenden test yaptığımız için farkına varıyoruz, eğer adetiniz olduysa zaten bthcg sıfırlanmıştır, şu an test için geç artık, umarım en kısa zamanda sağlıklı bebişlerimiz olur

Teşekkür ederim inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin bizede

Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım ben temmuzun 3une adet oldum 10 gün sürdü arada 5 gün temiz kaldım tekrar hastalandım yine o adette uzun sürdü ama normalde Ağustosun 6sina flan adet olmam lazımdı olmadım iki gündür göğüslerim ağrıyor sırtım ağrıyor halsizlik hep burnuma ekmek kokuyor dün test yaptım az bir silik çıktı bugün sağlık ocağında kan verdim hayırlı sonuçlar olur inşaallah hep bu ay kanamam olduğu için beklemiyordum ablamın arkadaşı 6 ay boyunca adetini görmüş 6.ayda hamile olduğunu ve 6 aylık olduğunu öğrenmiş bende olurum diye yaptım test çıktı bakalım hepimizin hakkında hayırlısi olsun

Benim kuzenim adet oldu, baya yoğun şekilde hem de, sonraki ay kontrole gittiğinde 8 haftalık hamile olduğunu öğrendi, yani olabiliyor böyle şeyler

Benim kuzenim adet oldu, baya yoğun şekilde hem de, sonraki ay kontrole gittiğinde 8 haftalık hamile olduğunu öğrendi, yani olabiliyor böyle şeyler
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah benim kan sonucum düşük çıkmış ya 0.21 çıkmış 8 gün önce 0.36 çıkmıştı ama gebelik testinde silik çıkmıştı çok sevinmiştim hayırlısı olsun hakkimizda

Hayırlısı olsun, inşallah en kısa zamanda güzel haberleri alırız hep birlikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…