Gebelik belirtileri mi progestan fifil sancıları mi ? Yardımcı olur musunuz.?

55615561

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2022
6
0
25
Arkadaşlar selamünaleyküm. Yardımcı olur musunuz. Yumurta takibi yaptırdım. 5 gün klomen kullandım . Sonrasında yumurta catlatma ignesi oldum. Ve doktor progestan verdi. Adetime 3 gün var. Bel ağrısı kasik ağrısı ara sıra karın ağrısı yaşıyorum. Sizce progestan fitil den dolayı mı bu sancıları çekiyorum. Progestan kullanan olup bu şekilde kasik ağrısı bel agrisi çeken oldu mu . Veya da hamile miyim. ? Hamileysem bu kadar erken belirtiler yaşar mıyım.?

Erken gebelik testi varsa onlarla deneyebilirsiniz çok yapıp olumlu güzel sonuçlar alanlar var.

Tabii net sonuç için regl günü yapmak daha sağlıklı olur inşallah güzel sonuçlar alırsınız :)

canim sende sonuc noldu?

merhaba sonucunuz ne oldu acaba

Benimde bugün adetimin 3 . Günü 5 günü progesteron fitile başlıyacam ve 20 gün kullan dedi doktor bunu kullanırken hamile kalabilirsin dedi olmazSa adet olursun dedi iki dusugum var ne gibi şeyler oluyor fayda sağlar mı genelik için iyimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…