Gebelik beklemeli miyim?

Sonami

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2023
742
857
25
Merhaba, adetime 4 gün varken korunmasız ilişki yaşadım. Üzerinden 11 gün geçti adetim 6-7 gün falan gecikti. Yani düzenli adet döngüm olduğundan gecikme normal gelmiyor ama 4 gün varken hamile kalmakta mantıklı değil sanırım. Sizce bu durumda gebelik beklemeli miyim? Ne kadar daha olmazsam test yapmalıyım?

Normalde o tarihlerde çok düşük ihtimal oluyor ama imkansızda değil. 2/3 gün daha bekleyin olmazsa test yaparsınız

Normalde o tarihlerde çok düşük ihtimal oluyor ama imkansızda değil. 2/3 gün daha bekleyin olmazsa test yaparsınız
Bi çocuğum var o planlıydı ilk aydan hamile kalmıştım. Böyle bi plansız durumum hiç olmadı o yüzden ne beklemem gerektiğini bilmiyorum. Dün dayanamadım test yaptım ama tabiki çok erken olduğundan negatif çıktı. Varsa da görünmezdi zaten. Kafam karışık biraz

Bi çocuğum var o planlıydı ilk aydan hamile kalmıştım. Böyle bi plansız durumum hiç olmadı o yüzden ne beklemem gerektiğini bilmiyorum. Dün dayanamadım test yaptım ama tabiki çok erken olduğundan negatif çıktı. Varsa da görünmezdi zaten. Kafam karışık biraz
Stres yaptıkça da regl gelmez. Birkaç gün bekleyin olmazsa kan tahliline gidersiniz

Yine de regl gecikmesi varken test yaptınız değil mi, negatif çıktığına göre hamile değilsiniz gibi duruyor ama geç yumurtlama da olabilir

Yine de regl gecikmesi varken test yaptınız değil mi, negatif çıktığına göre hamile değilsiniz gibi duruyor ama geç yumurtlama da olabilir
Evet. Ama yumurtlama döneminde olsaydı bu ilişki daha regl zamanım gelmemiş olurdu testi yaptığım zamanda. O yüzden güvenli görmedim negatifi

X