Gebelik adetgörme hamilelik

nefessss34344848

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2024
3
0
23
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2 yıllık evlıyız bir bebeğimiz oldu ama doğuma 1 hafta kala ölü doğum yaptım sizlere asıl danışmak istediğim konu adet olup hamile kalınırmı böyle bir şey varmı başına gelen ben düzenli adet gören biriyim ama son 2 aydır adet oluyorum aynı bildiğiniz gibi hiç fark yok pıhtılı şekilde yoğun bu ay ilk ilk günümde pembe geldi ama mide bulantısı ağrılar devam ediyor merak ediyorum sizlerde böyle bir durum yaşayan var sa bana detaylı bir şekilde yazabilirmisin

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2 yıllık evlıyız bir bebeğimiz oldu ama doğuma 1 hafta kala ölü doğum yaptım sizlere asıl danışmak istediğim konu adet olup hamile kalınırmı böyle bir şey varmı başına gelen ben düzenli adet gören biriyim ama son 2 aydır adet oluyorum aynı bildiğiniz gibi hiç fark yok pıhtılı şekilde yoğun bu ay ilk ilk günümde pembe geldi ama mide bulantısı ağrılar devam ediyor merak ediyorum sizlerde böyle bir durum yaşayan var sa bana detaylı bir şekilde yazabilirmisiniz
Kaybınıza üzüldüm, Rabbim en hayırlı zamanda sağlıkla bir bebeğinizin olmasını ve ona kavuşmayı nasip etsin.🌸
Test yapsanız stresiniz biraz azalır belki

Merhaba yaklaşık 5 hafta önce korunmasız ilişkim oldu ara kanamam da oldu ilişkiden sonra 2hafta boyunca hep test yaptım negatif çıktı sonra da tam olmam gereken zamanda regl oldum hamile olma durumu yoktur dimi

X