Gebeliğinizi çevrenizle kaç haftada paylaştınız

Ben 4 ay boyunca kimseye söylemedim, 4. ay anneme söyledim. Bana kalsaydı kimseye söylemeden doğurup bakacaktım. Ama ben sanırım bu konuda çok fazla korumacıydım. Kimse çocuğumdan haberdar olmasın ben kendim büyüteyim kimse bilmesin modundaydım. Olmadı tabii. 4. ay sonrası öğrendiler.

Bence doğrusunu yapmışsınız

Ben de böyle yaptım ama pişman oldum sanki düşük veya olumsuz bir durumda herkes çok üzülecek
Ben zaten ilk doktora gittiğimde kalp atışını da duymuştum. Söyleyiverdim gitti. O şekilde olumsuz düşünmeyelim başta. Neyi çağırırsak o gelir. Gerek yok.

Ben karnım belli olana kadar söylemeyi düşünmüyordum. İşte herkes tebrik ediyor falan bende şaşırıyorum nereden öğrenmişler diye. Nasıl öğrendiniz diye sordum eşin söyledi dediler. Sonra eşime neden herkese söyledin dedim yoooo ben kimseye söylemedim dedi. Meğerse benden korkusuna söylemedim demiş sevinçten önüne gelene demiş karım hamile diye

Ailelerimize 6. Haftada yakın arkadaşlarıma 10. Haftada söyledim. Onun dışında anlayıp aa hamile misin diyene evet diyorum.

Hahaha eşim kimseye söylemedim diyor ama bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…