gebeliğinde çok fazla gözü seğiren arkadaşlar var mı?

xxyxixldxixzxx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
2.386
8
Merhaba arkadaşlar,
Sağlık bölümüne de yazdım fakat pek net cevaplar alamadım.
Yaklaşık 3 haftadır sağ gözüm felaket seğiriyor.
Tıbbi olarak b vitamini eksikliği diyor, e zaten hamile olduğum için gerekli besinleri almaya gayret gösteriyorum.
Batıl olarak çoğunuz zaten çeşitli açıklamaları olduğunu biliyorsunuz.
Sağlık bölümündeki bir arkadaş benim gebeliğimde de gözüm çok seğirdi diye yazdı.
Sizlerde de olan varmı? Yada bunun çözümünü biliyormusunuz?
Yoksa kafayı sıyırıcam artık kafamçokkarıştı gün geçtikçe şiddeti artıyor çünkü...

Canım benim geçen hafta birkaç gün ard arda seyirdi. Ama şimdi yok. Nasıl geçti ben de bilmiyorum. İnşallah önemli bir şey değildir ya. Çok da kafana takıp üzülme. Sağlıkla bebişini kucağına almanı dilerim :1hug:

Sağol canım. Ama kafaya takmamak mümkün değil, bazen çığlık atasım geliyor.

ay onu ben bilirim bi ara sürekli tik sandım dört hafta durmamıstı ben atmıştım cıglıgımı ama cok şükür gitti bitti deli cıkacaktım yoksa

ayyy bende de var kızlar. hatta öğrenmeden bir hafta önce başladı hala devam ediyo durmadan. artık sinir geldi banada.

b vitamini neyde vardı alalım da geçsin bari..

ay yok canım bi göz segirmesiden ugursuzluk olacaksa benim lanetleri ve kötünün kötüsünü oynamam gerekirdi gece bile uyutmuyodu gözümü tutup öyle uyuyordum

ay yok canım bi göz segirmesiden ugursuzluk olacaksa benim lanetleri ve kötünün kötüsünü oynamam gerekirdi gece bile uyutmuyodu gözümü tutup öyle uyuyordum

ama benim tutar ama ters oluyo. sağ gözüm seğirirse sevinirim. sol gözüm seğirirse üzülürüm. şimdiye kadar şaşmadı ama.

yine de batıl işte.. denk geliyo belki de.

valla küçük kedicik bende öyle sanırdım ve sol gözüm seğiriyodu o ara dış gebelik sorunumda vardı hep kötü bişey cıkacak derdim ama aslı yokmuş çok şükür o yüzden hiç kafaya takmayın eminim ben kadar cekmemişinizdir

valla küçük kedicik bende öyle sanırdım ve sol gözüm seğiriyodu o ara dış gebelik sorunumda vardı hep kötü bişey cıkacak derdim ama aslı yokmuş çok şükür o yüzden hiç kafaya takmayın eminim ben kadar cekmemişinizdir

ah canııım. bende de aynı sorun var konuşmuştuk ya seninle de.. hala dış gebelik şüphesi devam ediyo. sürekli testler. ama sonuç yok. pazartesi artık keseye bakıcaklar. artışa göre pazartesi 1500 e gelmem lazım.

inşallah 1500 e gelsin derken bi sorun olmaz, allah korusun.

inan elimi işe süremiyorum. etrafa yalancı gülücükler atıyorum. ama hep aklımda.

rabbim hayırlısını nasip etsin.

bendeded oluyor kızlar ya sol gözümmm cok seyırıyor 2 haftadır ve gecmıyor bende cok takıyorum kafama bunu kımılerı tansyondandır kımılerıde vıtamınsızlıkten olur fılan dıyo her kafadan bı ses olayı

canım daha öncede dedim ya takma diyemem diye ama insanın eline bişey gecmiyo ah ah sen benden yine iyisin ben kevgire döndüm doktorları dinlemeden sürekli test yaptırıyordum ama nerde iki yüzler hayal gibi geliyodu sana tek tavs,yem kim ne derse desin folik asit kullan hem degerin cok normal ben yerlerdeydim için rahatlayacaksa degerlerimi gün gün yazayım ve suan bol ceviz ye

arkadaşlar göz,kas seğirmeleri muhtemelen kalsiyum ve magnezyum eksikliğinden kaynaklanır.bir de stres,aşırı yorgunluk da bu duruma yol açabilir.benim kolumdaki bir kasım, tam 4 ay durmaksızın seğirmişti.çıldırcaktım az daha.tam 4 ay.ömür boyu kalcak sanmıştım.ayyyy aman aman.düşman başına vermesin.

Ah kızlar zaten vitamin konusunda bir sıkıntım olduğunu pek sanmıyorum.
Çünkü önüme ne gelirse az az yemekten çöp tenekesine döndüm ama geçmedi şu illet acaba stresten mi diyorum.
Zaten yapı olarak herşeyi takan biriyim. E gebelikte daha da arttı tabi.
Ama bu gözüm böyle devam ederse ben toptan sıyırıcam...

canım valla hiç takma ben dedim ya ben öztürk serengile dönmüştüm gözümü tutup öyle uyuyordum düşün artık gece bi uyanıyodum kaldıgım yerden devam ben emin ol ne gecerse onu yerim vede cok saglıklı seylerde yerim ama herseyin basıda stres

X