Gebeliğin 1 hafta geriden gelmesi🤰🏻🥹

MlsFzl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2022
167
60
30
Merhaba kızlaar bugün doktor randevum vardı son adet tarihime göre 6 haftalık hamile olmam gerekiyor ama doktor 5 haftalık dedi herşey normal kesede göründü içinde bebekte var dedi 10 gün sonra kalp atışını duyarız dedi şuanlık herşey yolunda engişelenmene gerek yok dedi ama biraz üzüldüm benim gibi olan varmı ne yapmam ne yemem gerekiyor acaba bir arkadaşımız okudum süt ve nesquik demiş doğrumu acaba😅

Kim demiş nesquik diye valla merak ettim😃😃 sağlıklı beslenin. Avokado yiyin. Doktorunuzun önerdiği folik asiti kullanın. Kendinizi çok yormayın. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Kim demiş nesquik diye valla merak ettim😃😃 sağlıklı beslenin. Avokado yiyin. Doktorunuzun önerdiği folik asiti kullanın. Kendinizi çok yormayın. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Birine denk geldim o yazmıştı valla canım bilemedim bende😂

Ben Tüp bebekle hamileyim canım geç döllenme nasıl olabilir böyle bi durumda transfer günüme göre hesaplarsam tam haftası uyumlu ama işte adete göre hesaplayınca
Ha tüp bebekse olmuyor ya herhalde. Sonradan dengelenebiliyor ama zaten bu haftada çok minnak olduğu için ultrasonu minnacık oynatsa boyut değişiyor. Oturur ileriki haftalarda canınızı sıkmayın 🫶🏿

Siz bilirsiniz tabiki. Ama ilk zamanlarda kefir, muz, avokado, yumurta bol yeşillik benim bildiğim bunlar iyi geliyor.
Bende öyle biliyorum dikkat ediyorumda bol bol su içmeye çalışıyorum şekerli hiç birşey yemiyorum baya dikkat ediyorum canım bakalım hayırlısı elimizden geleni yapalım da🥰

Benim tüp bebek değildi fakat kalp atışını duyduktan sonra 1 hafta ileriye almıştı bir kontrolümde doktor düzelebiliyor yani

Merhaba kızlaar bugün doktor randevum vardı son adet tarihime göre 6 haftalık hamile olmam gerekiyor ama doktor 5 haftalık dedi herşey normal kesede göründü içinde bebekte var dedi 10 gün sonra kalp atışını duyarız dedi şuanlık herşey yolunda engişelenmene gerek yok dedi ama biraz üzüldüm benim gibi olan varmı ne yapmam ne yemem gerekiyor acaba bir arkadaşımız okudum süt ve nesquik demiş doğrumu acaba😅
Bu haftalar net değil. Benim daha geçen hafta normale döndü. 11. Haftadayız. 8 haftalıkken 6 haftalık demişti doktor. Şimdi kendi haftamızla uyumluyuz. 10. Haftaya kadar net haftayla gitmiyor zaten. Telaş yapmayın

Bu haftalar net değil. Benim daha geçen hafta normale döndü. 11. Haftadayız. 8 haftalıkken 6 haftalık demişti doktor. Şimdi kendi haftamızla uyumluyuz. 10. Haftaya kadar net haftayla gitmiyor zaten. Telaş yapmayın
Öylemi diyorsunuz doktorumda herşey normal bi sorun yok dedi ama işte

Benimde normalde 6+4 gunluk doktor 5+1 gunluk dedi merak ettim bende bir hafta sonrasına gel dedi bakalım

Benimde normalde 6+4 gunluk doktor 5+1 gunluk dedi merak ettim bende bir hafta sonrasına gel dedi bakalım
Anladım canım banada geçen hafta öyle demiştidi doktor ama bugun kontrolde çok şükür büyümüştü 7 haftalık olmuş bile ama kalp atışını göremiyor dedi haftaya inşallah duyarız dedi çok üzülüyorum korkuyorumda

benim doktorum 12.haftaya kadar yanlış ölçülebilir normal demişti bana. 12.haftadan sonra düzenli olmasını bekliyoruz biz demisti. benim de mesela ilk kontrolde reglimle uyumuluyken su an reglimden 3 gün geri görünüyor. bence takılmayın

X