gebeliğimde kanamam dewam ediyor

NHLTLG

Rabbim korusun meleğimi..
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
956
4
40
merhaba arkadaşlar şuanda 12 hafta 5 günlük hamileyim ama bi sıkıntım war fikri olan varsa bilgi verirse sevinirim ...

yakaşık 4 hafta önce (22 şbat) gece yoğun bi kanamam oldu bi sürrü korku telaşın ardından doktor kontrolunde bebeğimin sağlıklı olduğu tehlike olmadığı plesanta büyüdüğünden dolayı rahimin kanadığı sölendi ve ertesi gün kanamam durdu yaklaşık 2 hafta istirahatten sonra herşey yolndaydı ...

ancak dün (21 mart) yine kanamam oldu dr istirahat ve progestan önerdi yarın kontrole gidicem. ancak bu durum oldukça huzursuz ediyor .. her ne kadar bebek sağlıklı olsada kanamaların dewam etmesi sinir bozuyor

benzer bi durum için tecrübesi yada bilgisi olan var ise dinlemek isterim ((

canım içini rahat tutmaya çalış rabbim senide meleğinide korusun o minicik meleğe deki sıkı sıkı tutun bana emin ol annesi seni dinliicek

canım ben de gebeliğimin 6.haftasında ve tam 1 ay sonra 10.haftasında 2 kere kanama yaşadım..progestan kullandım 12. haftaya kadar...şimdi çok iyiyiz oğluşumla ben...tedirgin olmamak elde değil ama inan sağlıklıysa bebişin hiçbişey olmaz korkma sakın...allahım sağ sağlim kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah....

Canım ben bu durumu aylardır çekiyorum ilk başlarda bende dr gittiğimde bebek iyi ama kanama ara ara sürüyodu 2-3 gün dinlenip tekrar işe gidiyordum sonra devamlı rapor aldım ve hala yatıyorum çok hareket ettiğmde yine geliyor devamlı yatmalısın ve dr ihmal etme ben herhafta gidip kontrol ettiriyorum bebeğimi şimdi 6 haftam kaldı Allah inallah hepimizin bebeğini kucağımızda görmemizi nasip eder.

kızımda 3 ay boyunca kanamam oldu
her hafta dr a gidip kalpatışıkont yaptım doğuma kadar
kıpırdamasını hissettikten sonra daha rahat edersin o hareket ettikce huzurlu olursun
sağlıkla doğar in

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…