Gebeliğim sağlıklı mıdır endişeliyim

kubra1517

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2024
7
3
26
reglimden 3 gün önce yaptığım testte çift çizgi gördüm o akşam yaptırdığım teste beta hcg 36 idi 2 gün sonra 80 yine iki gün sonra ise 257 idi acil doktoru güzel ilerleme demişti bayram dolayısıyla ile randevu bulamadım kadın doğum doktorumda bayram bitiminde pazartesi sabaha randevu aldım ama değerime baktırmadan bi hafta geçirdim çünkü eşim ile ailesinin yanına köye geldik hastaneyede uzağız bi hafta daha hastaneye gidemeyeceğim , bi andan çok hevesleniyorum ilk gebeliğim olucak 26 yaşındayım herhangi bir sağlık problemim yok kadın doğum doktoruna gidip gebelik öncesi muayene olmuştum sizce kimyasal ya da boş gebelik olma ihtimali var mıdır fikirlerinizi merak ediyorum

Yani ihtimal illaki var ama ihtimalleri sıralarsak köyde kaçan kurbanlık tarafından ezilme ihtimaliniz de var. Düşünmeyin siz negatifi ilk 3 değeriniz gayet güzelmiş, sağlıkla ilerlesin

Belki biraz fazla gerçekçi bi yorum olacak ama doktor bi arkadaşım bana düşük ile sonuçlanan ilk hamileliğimin en başında kanama yaşadığımda şöyle demişti: bu bebek tutunacak veya tutunamayacaksa her iki durumda da yapabileceğin bi şey yok, yapacağın tek şey strese girmeyip akışına bırakmak.
Siz de bugünlerin tadını çıkarın, çoook güzel heyecanlar 🫶🏻

X