gebeliği 16.haftada olanlaaar

sema43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
509
2
39
arkadaşlar bu gün doktora gittim bebeğimin erkek olduğunu öğrendim ayrıca doktorum kilosunun fazla olduğunu söyledi normali 150 gr mış bizimki 198 gr dedi haftası fazla bunun dedi 17 haftalık gibi dedi ama ben 11 ağustosta son adetimi oldum sizin bu haftada bebekleriniz kaç gr merak ettim yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler:uhm:

cnm bende 16 haftalıgım ama bebek 4 gün önden gidiyomuş iyi besliyomuşum seninde öyledir demek ama benim doktorum bana bebegin kilosuyla ilgili bişey söylemedi hiç nasıl ölçüyo seninki o ultrasonlamı ölçüyo?benim son adet tarihim 21 ağustos

:nazar:
Kızlar bende 16 hafta 2 günlüğüm,bebişimi 1,5 aydır görmüyorum acayip özledim ve merak ediyorum ne kadar büyüdü diye.şakkıdı

cnm bende 16 haftalıgım ama bebek 4 gün önden gidiyomuş iyi besliyomuşum seninde öyledir demek ama benim doktorum bana bebegin kilosuyla ilgili bişey söylemedi hiç nasıl ölçüyo seninki o ultrasonlamı ölçüyo?benim son adet tarihim 21 ağustos

tatlım doktorun söylemiyomu sor istersen bi utrasonda belli oluyo kilosuda bana her ay söylüyo doktorum:ecrin_bebek:

arkadaşlar bu gün doktora gittim bebeğimin erkek olduğunu öğrendim ayrıca doktorum kilosunun fazla olduğunu söyledi normali 150 gr mış bizimki 198 gr dedi haftası fazla bunun dedi 17 haftalık gibi dedi ama ben 11 ağustosta son adetimi oldum sizin bu haftada bebekleriniz kaç gr merak ettim yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler:uhm:

canım benım telaslanma efet ınsanın kafası karısıo ama merak etcek bişi yokmuş aslında....benım sat 18 agustos sata gore benım bebıs 17 haftayı gecmış olması gerekıoama bıs 19 u bıtırdık 20 ye gectık.tam 12 gun onde.kılosuda boyuda onde gıdıo.kımı bebeklerde boyleymışş.ben bayagı arastırdımm canım..bı sorun yokmus.max 1hafta10gun ılerde olabılıomus.helekı erkek bebişler genelde onden gıdıomuş,bıse annelereıne kavusmak için sabırsızlanıolar sanırsam....:ecrin_bebek:yerimsenibensewgıler...a.s.

çok teşekkürler canım içimi rahatlattın.bu arada artık ben hareketlerini çok rahat hissediyorum özellikle akşamları ve tatlı bişeyler yediğim zaman.Bu arada bu hafta okadar sık tuvalete çıkıyorumki günümün yarısı neredeyse wc de geçiyor ay çok zor geceleri özellikleee

bende 16hafta 4günlük hamileyim bende günümün yarısını wcde geçiriyorum.birde düşük tehlikem var proluton dupont igne yiyorum 3günde bir.offf

bende 16+4 teyim canm bende arada nadiren pıt pıt vurdugunu duyuyorum 1 hafat ileriden gelio benim miniğimde dr a sordum cok dikkatli anneler farkeder diolar ay kuzum o zaman anlıyorum ki içimde bi canlı var garip oluyorum ya
allahım ne güzel bi dıuygu bu böle :))))

evet çok güzel bi duygu allah her keze yaşatsın inşallah biz artık 22 haftalık olduk çok net herşeyi anlaşılıyor içinde bi can büyüyor

X