Gebe olsam testte çıkardı değil mi?

SaskinAnne

Zeynep'im... babasının süsü annesinin ömrü...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
7.754
8.268
41
ilişkiye girdikten 8 gün sonra (yumurtlama döneminde ilişki oldu) açık pembe kan geldi ve kan geldiğinde adetime 7 gün vardı. bugün adetime 3 gün kala sabah idrar testi yaptım negatif. akşam kan testi yaptırdım oda negatif. sizlere sorum eğer gebe olsaydım kesin adetten önce kanda çıkardı değilmi?

ya son cümleyi anlayamadım adetten önce kanda çıkardı dimi derken yani kan testinde mi demek istedin? eğer öyleyse laborant bi arkadaşım böyle bi muhabbet geçtiğinde bana gebelik 1 günlük olsa dahi kan kestinde kesinlikle çıkar demişti. umarım doğru anlamışımdır seni.

evet öyle demek istedi. hamile değilim o zaman :KK43:(

115 bhcg negatif dedi acildeki doktor

ben görmedim tlf da sordum öyle söylediler bana

tahlil yanlış çıkarmı ki

valla çıkabiliyo galiba ki tanıdığım birisi özel bi laboratuarda yaptırdığında negatifti sonra hastanede yaptırdı pozitif çıktı bu konuda ahkam kesemem sadece çevreme göre cevap vermeye çalıştım sorunuza ama daha bilgili arkadaşlar var gördüğüm kadarıyla eminim daha iyi yardımcı olacaklardır size

115 dedi ya ben hamilemiyim. test yanlış olabilirmi eğer doğruysa o kan neydi:KK43:( kasıklarımdaki ağrıların ve saatte 6-7 kere tuvalete gitmemin sebebi ne o zaman???

sabah ilk işim gidip sonucumu almak olacak. peki neden hamile değilsin dedi bana

aradım gelmeniz lazım dediler ya offfffffffff

Bence de sonuç 115 çıktıysa hamile olmamanız mümkün değil gibi :KK53: Niye öyle demişler ki anlamadım bence sabah ilk işiniz doktora gitmek olsun

merabalar biz eylülün 24ünde sevgilimle ilişkiye girdik geri çekme yoluyla ve adet olucağım sıralardı ilişkiye girdiğimiz zaman ve sonrasında ayın 27sınde adet gordum adet gordukten 15 gun sonra bel agrım ve kasıklarda batma mıde yanması basladı ve sık idrara cıkma ılıskıye gırdıkten 12 gun sonra kan testı yaptırdım negatıf cıktı ve dr ıdrarımda ıltıhap oldugunu soyledı ılac verdı gectı sık ıdrara cıkma ve bel agrısı sımdı adet gunume geldım ve gene belım agrıo kasıklarımda batmalar var ıkı kere test yaptım negatıf cıktı sızce durum nedır yada ne zman kan testı yaptırmalıyım ??

X