Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

Bazı erkekler daha duygusal olabiliyor bu konuda... 3 yıldır bekliyoruz biz.... Bazen bakma delirecek gibi oluyorum kesinlikle ikna olmuyorum ama bazen de ne yapayım diyorum kendimi yesem bitirsem nolur ... Zor bişey ya ..insanın ruh halini çok etkiliyor

üzülme canım ya ALLAH büyük ben 6 aylıkkken basladım tedaviye doktora gittin mi ?

Geçen ay gittim sadece ultrason ile baktı. Her şey normal dedi. Ama hormona bakmadı doktor adetlerin düzenli, akıntın vs yok. Gerek yok dedi. Ama bu ay genede baktiracagim tekrar canımm. Senin ne tedavisi oldu? Sorun mu vardı canım?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hormonlarına bakması lazımdı aslında canım ...
bende pko varmış ilk doktor bişi yok demişti baska doktorda öğrendim yumurta tembelliği yapan kistler yani o yuzden iyi arastırmak lazım eşine sprem testi istemedimi ?

Anladim canim, haklisin tek doktor yeterli gelmiyor bazen :/ Evet canım esimde yapacak.. bakalım nasıl olur sonuç. Ama bisi varsa başta öğrenmek en güzeli. Geç bile kaldık bence. Şu doktorlar gecistiriyor hemen yeniysen.

ben basta cahildim doktor rahim filmi bile istedi çok sey istedi diye değiştirdim onu çok zormuş diye

dünya kadar tedavi gördüm problem yok diyorlar hiç bişeyin yok diyolar anlamıyorum ki bende

Mrb canım benimde 2 yıl oldu hala olmadı. bi kimyasal gebelik geçirdim bidahada bişey olmadı. dr a gittim hormonlar normal dedi. ultrasonlada baktı simirde aldı akıntı var dedi fitil filan verdi yumurtalıklar normal görünüyo dedi. sen fitili kullan, kullanırkende korun sonra bi kaç ay daha dene olmazsa gel dedi. kullandım bitti aradan 4 ay geçti hala tık yok gitmeye korkuyorum. doğal yollarla olsun istiyorum ama bikaç ay daha olmazsa gidicem artık. benim de tek sorunum kilomum fazla olması. dr kilo ver dedi muhtemel sebebin o olabilir dedi. çünkü diğer herşeyin normal dedi.

Rabbim daha çok bekletmesin bizleri inşallahhh

çok haklısın canım insanı en çok da yıkan sorular oluyor. ee hamilemisin ? aa olmuyomu ? sinir oluyorum yaa sana ne demi
hele bide adet günü kocişe adet oldum demek

çok haklısın canım insanı en çok da yıkan sorular oluyor. ee hamilemisin ? aa olmuyomu ? sinir oluyorum yaa sana ne demi
hele bide adet günü kocişe adet oldum demek

O kendini bilmezlerden eşimin tarafında çok bol... Telefonla bile arayıp soranlara şahit oluyorum. Bayram günü beni ağlattıklarını bilirim. Sanki bizim elimizde ya, bir de insan bu gibi şeylerle alt edilmeye çalışılmamalı... Ben hep diyorum bunu can yakmak için soruyorsa şayet ki bizimkinin tarafı o yüzden sorar adım gibi eminim . Allah onu da evlat acısıyla sınasın diyecek başka birşeyim yok. Kolay kolay beddua etmem ama yeter... Sen ayda bir tel açıp bunu soruyosan ya da her gördüğünde bunu soruyorsan amacın zaten sadece hatırlatmak ve beni üzmek

aminnn ablam bende de kilo vardı ama az ablamdedi kilo ver yoksa rahim yağ kaplar gebe kalamazsın bende ekmeği kestim a yemek yedim 5 ten sonra hiç bişey almadım 15 gün maydanoz tuhumu demleyip içtim çok şükür şimdi kızlık kilomdayım sende kilo vermeye gayret et inşallah olur çocuklarımız

Ewt cnm eğer amaç gerçekten can yakmak için sormaksa ben o insanları Allah' a değil kör şeytana havale ediyorum, kör şeytanlarından bulsunlar inşallah

ah canım bende kilo fazla yaaa dr da bana dedi kilo ver diye 8 kilo verebildim sadece bakalım inşaallaaahh dahada veririm
Rabbim kollarımızı boş bırakmasın inşallahh

amin aminnnn mesela şimdi hiç asitli şeyler içmiyorum rahim asidini arttırıyor spermleri öldürüryo diye çok uğraşıyorum ama yinede olmuyor ama yılmam yaparım allah büyük

Amin inşallah tez vakitte. Bu siteyi üye olmadan takip ederdim çocuğu olmayanlarla ilgili yeni de üye oldum çok ta memnun oldum:) acılar paylaştıkça azalırmış derler ya o hesap işte

Kızlar merhaba 23 yaşındayım. 1 yıl 3 ay dır evliyim.
Nisan 2013 te evlendim. Eylül 2013 e kadar Jasmin isimli korunma hapını kullandım.(sebebide adet dönemlerimi inanılmaz sancılı geçiriyordum doktorum vermişti.) sonra Eylül 2013 te hamile kalmaya karar verdim tabi öyle olmuyormuş ha deyince ( eylül 2013 ten beri her ay Kırmızı kartı görüyorum
her ay dediğiniz gibi hüsran.. eşimde bu durumdan çok etkileniyor. bu ay çok ümitliydim 3 gün günüm geçti sandım eşimde hiç inanmayarak kesin adet olursun dedi ve ertesi gün oldum ( eylül ayından beri incir yediğim ay oldu. 1 ay yumurtlama takibi testlerinden kullandım ama hep hüsran. eşime sperm ölçümü dahi yaptırdık bende de iltihaplanma vs. yok ama hamile kalamıyorum ((((((

Yaşın genç canım bu avantaj bence hem bir yıla tamamlamamışsın bence bi yıla tamamla .. Eğer hala olmuyorsa doktor detaylı tetkitlerde bulunabilir. Üzme kendini !insan isteyince işte bir yıl bile çok gelebiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…