Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

Bende sizdenim sanirim bu uçuncu ayim ama pek degerlendiremedik bi de iltihaplanma oldu bende ağustosa kaldi sabirim 15 gün sonra kirmizi karti hemen ins

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Durumumuz aynıymış doktara gitmiyomusun en azından yumurtlama takıbi filan yapar ben yaptırıyorum ama heray adetttt ... İnş bi gün bizimde bebeklerimiz olur

valla bende aynı durumdayım kızlar,doktora git git her ay daha çok ümitleniyorsun bende biraz ara verdimUmarım daha çok beklemeyiz

Ne ilaçıymış bizede söylermisin bende dün 2. Aşılamamı yaptırdımmmm... İnş olur

evt tatlım ya ilacın ismini versene kullandıklarımızdan mı acaba?

Bende sizdenim kızlar bat 2 temmuz günler geçmiyor 1 senedir hüsrann

Bende sizdenim sanirim bu uçuncu ayim ama pek degerlendiremedik bi de iltihaplanma oldu bende ağustosa kaldi sabirim 15 gün sonra kirmizi karti hemen ins

SELAM KIZLAR ARANIZDA HAMİŞ OLAN VAR MI ?

Kizlar bisey sorucam size...
Ozellikle hamis olanlara.
Lutfen tecrubelerinizi paylasin kizlar.

1.yumurtlamadan sonra da iliskiye devam ediyor musunuz. Ben hep birakiyorum, yumurtlamadan 1gun snra yapip, snra perhize giriyrz acaba ondan mu tutmuyo. Devam mi etmeliyiz?

2.adet bitiminden 4gun sonra iliskiye baslamak gec mi olur. Bu ay esim sipermiogram testine giricek. Biraz ara vermemiz lazim. Benim hep duzenli olur adetlerim. 14.gun yumurtlama olur hep. Yani adetin 8.gunu iliski gec kalinmis mi oluyo calismalara baslamada?

Kızlar geçen ay kimyasal geçirdim bu ay 4 gün öne geldi normal mi bu ya.. neye göre bat hesaplicm şimdi ben offfffff

bundan bir yıl önceye dönmek istiyorum. o zamanlar her ay bu ay inş. adet olmam diye düşünmüyordum ve zaman daha güzel geçiyodu. şimdi aynı sizler gibi her ay bekle, adet belirtilerini hamilelik belirtileri say, umutlan ve sonunda adet ol. inş. çok geçmeden Allah bizlere hayırlı evlatlar verir, bu stresten kuurtuluruz. böyle söyleyince de senden büyük derdi olanlar var diye düşünüyorum ama işte insan düşünmeden yapamıyor.

canım önemli olan 9. ve 14 günleri tek seferde hamile kalan var sen en iyisi ovülasyon testi al

CANIM ne kadar korundun şimdi bat kaç ?

Bende dün gece oldum regl. Her ay her ay hayirlisiyla kalalim inş ya

Bende dün gece oldum regl. Her ay her ay hayirlisiyla kalalim inş ya

:-( o duyguyu iyi bilirim kuzm bende bu ay cok umutluydum ama tabi husrana ugradim sen nekadardir istiyorsun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…