Gebe miyim test mi bozuk

ayeni

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2024
6
0
30
Herkese merhaba. Adetim 2 gün geçti. Yaptığım test mi bozuk yoksa çok hafif bir silik çizgi mi var? Yardımcı olur musunuz??

Eklentiler

• IMG_8607.jpeg
    79,7 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_8606.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 20
Herkese merhaba. Adetim 2 gün geçti. Yaptığım test mi bozuk yoksa çok hafif bir silik çizgi mi var? Yardımcı olur musunuz??
Cok cok hafif bisey goruyorum ama adetin gecmis sanki daha belirginmi olmasi gerekirdi ve hemen mi cekdin fotoyu beklemedin deyilmi cok cok az bi sekilde gordum

Evet 5 dk içerisinde çektim. Hafif şeffaflık oldu ama çok az da çizgi var gibi. Başka test de yok deneyemedim tekrar

Cok cok hafif bisey goruyorum ama adetin gecmis sanki daha belirginmi olmasi gerekirdi ve hemen mi cekdin fotoyu beklemedin deyilmi cok cok az bi sekilde gordum
Evet 5 dk içerisinde çektim. Hafif şeffaflık oldu ama çok az da çizgi var gibi. Başka test de yok deneyemedim tekrar

Baska testde ilk idrarda dene basi testler yaniltici olabiliyor markasi nedir

Bende hafif gördüm.tekrarlayin bir yarın.Silik çıkmasının bir nedeni geç döllenme olabilir.

Artımed. Acaba yarın sabah kan versem çıkar mı ki
Ay artimede guvenme kesinlikle kan vermene gerek yok baska test al ilk idrarda yap artimed cok ya iltiyor ben kac kere yanildim bazen varken yok bazen yokken var gosteriyor

Ay artimede guvenme kesinlikle kan vermene gerek yok baska test al ilk idrarda yap artimed cok ya iltiyor ben kac kere yanildim bazen varken yok bazen yokken var gosteriyor
Ya evet duydum şikayetleri ama işte insan ümitleniyor teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…