Gebe Miyim Ben...

Heraasss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2024
6
1
Selam Kızlarr :emir_bebek:
esimle bebek istediğimiz için çalışmalara başlayıp yumurtlama gününe çok takılmadan rastgele günlerde birlikte olduk son regl bitişimin devamında 3 gün üst üste birlikte olduk sonra rastgele devam ettik. Son birliktelikten 1 hafta sonrasında sağ kasıkta batma hissettim aralıklarla kendini hatırlatıyor bazen sancıyordu. Grip oldum ve kasık batmadan dolayı gebelik şüphem olduğu için ilaç kullanmadım doktora gittim total hCG aldı negatif çıktı, negatif olması normaldi çünkü ilişki üstünden henüz 10 gün ancak geçmişti. Adet döngüm 2 gün erken başlayıp sadece kahverengi lekelenme oldu birkaç damla koyu renkte akıntı geldi ve reglim devam etmedi. Bu süreçte mide bulantısı koku hassasiyeti ağızda acı bi tat ve sürekli bi halsizlik var üzerimde.. Bir süre daha bekleyip kan vermeyi planlıyorum emin olmak için.. Okuduğum yorumlar bu durumun yerleşme kanaması olabileceğini gösteriyor, sizler ne düşünüyorsunuz deneyimleriniz nelerdir :KK16:

Merhaba ben de böyle adetten önce leke görünce öğrenmiştim erken gebelik testi yapmıştım çıkmıştı

Ben de ilişkiden 10 gün sonra hcg baktırdım, negatif çıktı. Doktor eğer negatifse yoktur dedi, tam yükselmiş görmesek de yükseliş trendine geçerdi dedi. Erken gebelik testi alıp deneyebilirsin evde, varsa çıkacaktır

önceki verdiğim kan sonuclarında hcg direkt olarak 0 çıkıyordu net bir şekilde negatif olduğu belliydi ama en sonki sonucumda belki yeni oluştuğu için direkt 0-5 çıktı bilmediğim için sürekli merak ediyorum belirtilerim psikolojik mi diye düsünüyorum ama inanın emin değilim.. yediğim her şey acı geliyor kasıkta batma devam ediyor sürekli hastanelere gidip bir şeyde aramak istemiyorum açıkçası. zaman geçmiyor :/

Eklentiler

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    4 KB · Görüntüleme: 38
Benim de 1-2 aydır benzer şeyler oluyor, lekelenme olunca acaba mı diyorum. Ancak adetim sökülemediği için leke geliyor ve duruyor. Adet günüm geldiğinde de regl oluyorum malesef ☹ bi kaç gün daha beklersen iyi olabilir

bende öyle düsünüyorum heveslenmek istemiyorum beklemek en iyisi.. inşallah sizin bu ay göreceğiniz tek kanama yerleşme kanaması olsun, aminnn :)

X