Gebe kalmak isteyenler

esmaesmaserap

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2022
26
12
28
Merhaba 3 aylık evliyim ilk ay korunduk 2 aydır korunmadan beraber olduk cocuk isteyen var mı isteyenler gelin beraber bekliyelim tedaviliriniz neler paylaşır mısınız

Merhaba ben 9 aylık evliyim bizde 4 ay istemedik daha sonrada olmadı bende PCO var yumurtluyorum ancak döllenme olmuyor bu ay folik asit ve vitamin takviyesi alıyorum adetime 4 gün var üstelik 4 gün öncede yumurtam çatladı

Bende neredeyse 10 aydır istiyorum. 1 buçuk senedir evliyiz. Doktora gittim alttan muayene yaptı ucunda enfeksiyon var folik asit iç 3 ay olmazsa gel dedi. Geçen ay hayıt tohumu denedim. Bu ay ovulasyon deniyorum. Rabbim bizlerin kucaklarına evlerini doldursun evlat ile sağlıklı sıhhatli insallah.

Bende neredeyse 10 aydır istiyorum. 1 buçuk senedir evliyiz. Doktora gittim alttan muayene yaptı ucunda enfeksiyon var folik asit iç 3 ay olmazsa gel dedi. Geçen ay hayıt tohumu denedim. Bu ay ovulasyon deniyorum. Rabbim bizlerin kucaklarına evlerini doldursun evlat ile sağlıklı sıhhatli insallah.
Amin inşallah bende klomen kulandim bu ay folik asitle beraber doktor yumurta istedigim yerde olmamis dedi bu ay bakacaz dedi tutabilirde olmaya bilirde rabbim nasip etsin inşallah

X