Gebe kalmak için

asbak25

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2022
73
11
29
Arkadaslar üç ay önce düşük yaptım üç aydır korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum bildiğiniz yada önerebilcegınız bitkisel yada ilaç olur durumlar var mı ?

Arkadaslar üç ay önce düşük yaptım üç aydır korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum bildiğiniz yada önerebilcegınız bitkisel yada ilaç olur durumlar var mı ?
Canım hamile kalmak istiyorsan 2-3 ay öncesinden folik asite başla

Düşük yapınca hamile kalma durumu biraz uzun sürebiliyor ama inşallah hemen kalırısınnn
Öyle birşey yok bence bazısı hemen hamile kalabiliyor düşükten sonra
Bünye meselesi

Hemen kalındığnı duymuştum ama bilmiyorum üş aydır uğrasınca canım sıkılıyor

Bir video görmüştüm yabancı bir doğum uzmanı kadın en uygun hangi pozisyonda kalındığını videoda göstermişti...

Mpfolic asiti öneririm canım içinde balıkyağı, d vitamini, c vitamini, çinko hepsi var bol bol yürüyüş, avakado yemek, kuruyemiş etkili olabilir, birde hsg çekilmeyi düşündünüz mü? Benimde 6 ay önce boş gebeliğim oldu o zamandan beri deniyorum olmadı hsg çekildim bu ay beklemedeyim

Hsg çekilmedim bende pıhtılaşma problemi çıktı düşüklerim o yüzden oldugunu düşünüyor doktorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…