gebe kaldığını göğüslerinden anlayan varmı??

elixsir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009
3.918
19
kızlar hamile kaldını hemen ilk olarak göğüslerinden anlayan varmı mesela adetine çok var ama göğüslerin hassaslaşmaya başladı bunun gibi

Benim Göğüslerim Adetime 15 Gün Varken Aşırı Derecede Sızlamıştı
Şuan 3,5 Haftalık Hamileyim Hala Elimi Değemiyorum

bende hiç göğüs hassaslığı olmadı hala mıncıklıyorum bi ağrı hissetmiyorum ben beyaz akıntıdan anlamıştım

ben de göğsünden anlayanlardanım. gögüslerimin ucu sızlıyodu sanki cam kırıkları varmış gibi ince ince sızı vardı. şuan 6 haftalığım :)

benim de ilk hamileligimde inanılmaz derecede dolmuştu ve acıyordu goguslerım ustune yatamıyor dokunamıyordum bile. hani normalde adete 2 3 gun kala baslar ya hassaslaşmaya , bunda 10 gun once baslamıstı. hadi hayırlısı :)

:kedi:
benim de ilk hamileligimde inanılmaz derecede dolmuştu ve acıyordu goguslerım ustune yatamıyor dokunamıyordum bile. hani normalde adete 2 3 gun kala baslar ya hassaslaşmaya , bunda 10 gun once baslamıstı. hadi hayırlısı :)

öyle hayırlısı canım:kedi:

bende göğüs uçlarıma dokunamıyordum çamaşırım değdikçe çok canım yanıyordu neredeyse tek değişiklik bende oydu gebeliğimin başında

bende hamile olduğumu göğiüs sancılarımdan anladım adetime daha vardı 2 hafta kadr ve çok fazla sızlıyodu bide ben çok uyukluyodum ondan analadım

ben ilk göğüslerimden anlamıştım zaten inanılmaz ağrıyorlardı reglimin 12 -3 gün öncesinde başlamıştı ilk zamanlardaki gibi olmamakla beraber hala devam ediyor

benim de adetime 10 gün var gögüs uçlarıma dokununca cok acıyor ki benim adet döneminde bile gögüslerim sızlamaz.acaba hamile olabilir miyim?siz adetinize kaç gün kala bu belirtileri yaşadınız

bi benim memelerde iş yok demekki sıkıyom skıyom tık yok demekki gene bebek yok:))

X