Gebe kalamama

Hayırlısı olsun bende 3 yıllık evliyim ilk 2 yıl çocuk düşünmüyorduk doğal yollarla korunduk sandıkki istediğimz zaman hop olacak. bütün şartları sağladık birikim vs. denemeye başladık 3 ay kadar olmayınca psikolojim bozuldu doktora gittim önce yumurtalıkların tembel dedi ama ilaç falan vermedi 3-4 ay dene olmazsa tekrar gel dedi. 3 ay denedim olmadı tekrar başka doktora gittim oda iyi bişeyin yok dedi önceki doktorun söylediğini söyledim yok öyle bişey dedi.oda ilaç vermedi dene 3 ay olmazsa gel dedi. 3 ay sonra bu sefer Hatay'da tanınmış iyi bir doktora gittim oda sende pco var dedi şok oldum yani 3. doktorumdu ve bunu bana daha önce kimse söylememişti. hiç şüphelenmedim de çünkü etrafımdaki pco olan kişilerde ciddi bir adet düzensizliği vardı. bende günüde saatide şaşmaz. işte bana bu söylediğim takviyeleri verdi 4 ay sonra oldu Allah'a şükür. ama oluruda bırakmak gerekiyormuş onu anladım 1 yılda 3 doktora gittim hepsi farklı şeyler söyledi

2 yıldır uğraştık bir suru tedavi hsg vs vs . Her şeyimiz de normalde ovulasyon da denedik olmadı tam umitsizlenecekken hayit ve caksir suyu +yumurta gelistirici karışım denedik pek inanmayarak yapsakda kullandigimiz ay gebe kaldim suan 7+4 gebeyim şükür

merhaba,

hikayen o kadar tanıdık geldi ki. bende 3yıllık evliyim sonradan istemeye başladık. kontrol gittim 1. doktor herşey yolunda dedi biraz bekledim. olmadı sonra başka bir doktora gittik bütün testleri yaptı ve eşimide kontrol ettirdik herşey normal dediler. sonra benden rahim filmi istediler. canlı canlı bağıra çağıra çektirler. doktor normal dedi. hatta bu ay hamile kalırsın dediler. sonra aynı raporu başka doktora gönderdim. normal denemeye devam dedi. sonra yine denedik tabi psikoloji hak getire.. artık iyice saplantı olmuştu. sonra başka bir doktora gittim dedi sende bir şey var tam rahim ortasında bunu dedi kimseye elletme git aldır. %5 kanser olma ihtimali var. hiç unutmam bağıra bağıra ağladım ararabanın için de allahtan eşim çok anlayışlı ve yardımcı olmazsa olmaz dedi. sonra allah razı olsun beni bir doktora yönlendirdiler. istanbulda tanıldık oda evet var dedi ve beni ameliyata aldı. işin garibi rahmim kalp şeklinde ve tam ortasında bir polip var. ameliyatım çok güzel geçti ve hem o kalp formunu düzelti hemde polip aldı geçen sene ekim ayında çok şükür insan böyle durumlarda başka şeyler düşünüyor. ekim ayından beri bazen denedik bazen denemedik sonra prowomen duydum daha yeni kullanmaya başladım. inşallah bende güzel haberler alırım. insaların sorularında bıktım. eskiden böyle cahil insaların söylediklerine takmam diyordum. ama bu psikoloji çok farklıymış insan yetersiz hisseiyor muş kendini ben adet dönemlerinde kullanmalımıyım bilmiyorum? siz hep mi kullandınız. ohh be içimi rahatça dökmek ne kadar iyi geldi.

Darısı Başınıza inşallah bende kafayı yiyecek duruma gelmiştim insanlara olmuyor değilde daha düşünmüyoruz diyordum herkeste beni istemem konusunda ikna etmeye çalışıyordu hatta hiç unutmam bir keresinde amcam bana yaşın geçiyor tabi tabi isteme daha sen yarın doktor doktor gezersen ağlama bize dedi o kadar zoruma gitti ki eve geldiğimde saatlerce ağlamıştım ben hep kullandım ben prowomen eşimde promen kullandı ben hergün tok karna eşim aç karna içiyordu . bunun yanında da devid damla olarak birde innate omega 3 kullandım martta çekildim hsg filmini hazirana kadarda kullandım verdiği ilaçları temmuzda hamile kaldım zaten .siz kullanmaya devam edin. doktor bana şey demişti normalde sağlıklı bir kadının hamile kalma olasılığı %20 senin bu vitaminlerle %25 olacak demişti. canınızı sıkmayın diyecemde olmuyor malesef ben her adet olduğumda klozete oturup ağlıyordum . hmm birde unutmadan son 2 ay ovulasyon testi kullanmaya başlamıştım iyikide başlamışım çünkü yumurtlama takvimindeki tarihlerle tutmuyordu benim yumurtlama tarihim.

içime su serptin... allah ne muradın varsa versin... seni o kadar iyi anlıyorum ki. bende öyle yapıyorum artık. ama söyle bir şey yaşadım dediğim gibi ben yeni kullanmaya başladım normalde her ay günü gününe gelen adetim bir hafta önce geldi ve fazla oldum bu normal mı acaba? ayrıca ovulasyon bende aldım ama bir türlü kullanamıyorum. yani elim gitmiyor. yumurtlama günü kesin tututmıyorum ama onuda kullanıcam ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…