Gebe iken tomoğrafi çektirmek

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
41
Hamile iken ya da hamileliğin daha başlangıcında ilaçlı bilgisayarlı tomoğrafiye giren var mı aranızda?Ben mecbur kaldım çünkü trafik kazası geçirmiştim.Ama yumurtlamnın olduğu günde tam acaba bişi olmuşmudur.Doktorlar düşer dedi.Düşmese bile aldırman lazım dediler olursa.....fisfisfis

filizim çok gecmıs olsun hamılelıgın kesınlestımı regl olmana ne kadar zaman var
ona gore kan testı falan yaptırsaydın en azından ıcın rahat ederdı

filizim çok gecmıs olsun hamılelıgın kesınlestımı regl olmana ne kadar zaman var
ona gore kan testı falan yaptırsaydın en azından ıcın rahat ederdı

Canım yaptım test biraz yüksek çıktı değerler acaba ilaçlardanmı klomen+pregnly kullandım.yumurtlama gününden 4-5 gün sonra yaptım.Doktor 1 hafta sonra tekrarla dedi.Kesin değil ihtimal.7 gün var adetime......benneyaptımki

Regliniz geçmeden çekilen film, tomografi yada ilacın bir zararı yoktur diye biliyorum...

Ay canım hadi ağzına sağlık inşallahhh ya...................

............................

Son düzenleme:
canım öncelikle geçmiş olsun.değerin yüksekliği pregnlyden kaynaklanıyor olabilir.hayırlısı olsun hakkında

Çok geçmiş olsuna.s. daha hamileliğiniz kesinleşmemiş bile yani sorun olma ihtimali düşük bence. Bride arkadaşımıza katılıyorum....

canım ya hiçbişey olmaz merak etme..henüz bir yumurta o ..bebek oluşmamış bile dediğin günde ,sadece yumurtlama olmuş..bence sorun olmaz..içini ferah tut ..

Saolun arkadaşlar inşallah.....................

Malesef haamile değilmişim hap dan dolayı yüksek çıkmış değerlerim.Buna sevinmiştim çünkü tomografi zararlı diolar ama hamile olsaydım ne olurdu bilmiyorum.Ben kazadan sonra ekim ayında hamile kaldım ama 8 haftalıkken aldırmak zorunda kaldık çünkü karnımda ölmüş neden olduğunu bilmiyoruz ama....Dünde rahim filmi çektirdim normal çıktı.....Hayırlısı artık.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…