Anket Gebe deilim ama gebe kalmak isdiorum

cemre_3800

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2022
8
0
21
Merhaba hanımlar ben 3 defa dış gebelik yaşadım ve 3unde de düşük yapdim kürtaj olmadan bunun sebebi nedir ve diyer gebeliklerde çocuk tutulabilir mi aklıma çok takıldı doktorlar dolu gidemiyorum aranızda sebebini bilen varsa lütfen yardımcı olsun

Ben sizinle sorunumu paylaşıyorum ve sizin de bildiklerinizi bana söylemenizi isdiorum burda okadar ilgisiz doktorlar varki napabilirim sizin bana destek olmanız gerekirken it azarlarcasina azarliorsunuz bu nasıl şeydir ya çocuk yapacak olan benim karışma da çocuğa da nasıl bakacağını ben bileyim

Sanki köylerden doktor, savcı, akademisyen çıkmıyor. Türkiye birincisi çobanlarımız yok sanki. Kendini geliştirmeyenin bahanesi köy. Kentte de var böyle bir adım öteye gitmemiş insanlar. Köy mağduriyeti de yetsin artık.

İt azarlamam, bu lafi da hic sevmem cunku hayvanseverim. Siz biraz da kendinizi gelistirin, isdemekle olmuyor bazi seyler. Gece gece gozlerimiz de kanadi tisikkirlir

De'yi da'yı ayırabilenin sanmıyorum isdiorum yazacağını. Ya ergenliğin verdiği "heyecan" ile burada böyle eğleniyorsunuz ya da fakesiniz.

vallahi bende isdiorum kelimesine takıldım ama diğer konuyu daha çok önemsedim
19 yaşında anne olma çabasını da önemsemeliyiz.

Bir gün kocası giderse çocukla kalıp işsiz parasız ne yapacağını düşünmeliyiz.

O düşünemiyor, o ergenlikte hala.

Tek derdi üreme dürtüsü.

Çünkü başka bir meşguliyeti yok hayatta.

Çiftini bulmuş, hormonlar tavan.

Mantıklı düşünemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…