Anket Gebe deilim ama gebe kalmak isdiorum

cemre_3800

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2022
8
0
21
Merhaba hanımlar ben 3 defa dış gebelik yaşadım ve 3unde de düşük yapdim kürtaj olmadan bunun sebebi nedir ve diyer gebeliklerde çocuk tutulabilir mi aklıma çok takıldı doktorlar dolu gidemiyorum aranızda sebebini bilen varsa lütfen yardımcı olsun

Bende Temmuz ayından beri 3 sefer kimyasal gebelik yaşadım sonuncusunda kanamam oldu doktor düşük yapıyorsun diyip gönderdi.Tıbbi genetik bölümüne yönlendirdiler.Kan veriyorsun eşinde sende genetik bir problem var mı diye bakılıyor.O bölüme gitmenizi tavsiye ederim.

Bende Temmuz ayından beri 3 sefer kimyasal gebelik yaşadım sonuncusunda kanamam oldu doktor düşük yapıyorsun diyip gönderdi.Tıbbi genetik bölümüne yönlendirdiler.Kan veriyorsun eşinde sende genetik bir problem var mı diye bakılıyor.O bölüme gitmenizi tavsiye ederim.
Peki eşimde sorun çıkmaz sa herhangi bir tedavisi varmi acaba ve o dusukden sonra gebe kaldinmi

Ben geçen ay gittim bhgc kan testi 80 cikdi sonradan da 12cikdi 3gun sonra doktor dedi sizinki dış gebelik diye o sırada ben düşük yapdim
Bos gebelik demistir o, dis olsa duramazdiniz. Yani daha yazi yazmayi, doktoru anlamayi bilmiyorsunuz, insan fizyolojisinden haberiniz yok, 19 yasindasiniz ve bebek yapmaya ugrasiyorsunuz 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ inanilir gibi degil

Bos gebelik demistir o, dis olsa duramazdiniz. Yani daha yazi yazmayi, doktoru anlamayi bilmiyorsunuz, insan fizyolojisinden haberiniz yok, 19 yasindasiniz ve bebek yapmaya ugrasiyorsunuz 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ inanilir gibi degil
Kardeşim zaten ilk gebelikte ben duramadım sancimdan sonraki gebelik de böyle oldu ben sebebi nedir diye öğrenmek isdiorum

Keşke yargılamasanız.Bulunduğu yer bir ilçe yada köy olabilir.Çocuk yapmakta isteyebilir, ilk gebeliği olacağı için bilgi sahibi de olmayabilir.. İnanamadığınız şey ne ?

Keşke yargılamasanız.Bulunduğu yer bir ilçe yada köy olabilir.Çocuk yapmakta isteyebilir, ilk gebeliği olacağı için bilgi sahibi de olmayabilir.. İnanamadığınız şey ne ?
Elimizdeki telefonla A'dan Z'ye her bilgiye ulaşabiliyoruz. Bulunduğu yerin idari birimiyle konunun ne alakası var? İl kütüphanesinden mi öğrendik biz? İnternetten araştırmak, öğrenmek bu kadar mı zor? Hala isdiorum yazıyor. Ne verecek doğan çocuğa? Su isdior musun? Mama isdior musun? Böyle mi konuşacak?

Okuyup hicbir sey ogrenmeden cocuk yapma cabasi ve yetistirecegi cocugun benim gibi normal bilincli ebeveynlerin cocuklariyla ayni nesilde yasayacak olmasi inanilir gibi degil.

İl, ilce, koy farketmez internette her sey yaziyor. Baksaniza dr kimyasal demis, konu sahibi burda dis gebelik diyorlar diyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Elimizdeki telefonla A'dan Z'ye her bilgiye ulaşabiliyoruz. Bulunduğu yerin idari birimiyle konunun ne alakası var? İl kütüphanesinden mi öğrendik biz? İnternetten araştırmak, öğrenmek bu kadar mı zor? Hala isdiorum yazıyor. Ne verecek doğan çocuğa? Su isdior musun? Mama isdior musun? Böyle mi konuşacak?
:KK70: vallahi bende isdiorum kelimesine takıldım ama diğer konuyu daha çok önemsedim

X