Gebe arkadaşlarım yaşayan var mı

Hayirligunler678

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
638
172
23
iyi geceler kızlar. 2 gün önce sabah lekelenmem olmuş iç çamaşırıma. O zaman adetime 7 gün vardı. Şuan 5 gün kaldı. Bende lekelenme ile ilk defa karşılaşıyorum şaşırdım yani. Sabah kalktığımda ağzımda metalik bi tat vardı kan tadı gibi. Allah Allah dedim. Geri kalan göğüs ağrısı vs herşey adet belirtisi gibi. Bende dayanamadım test yaptım dün. Bebetime markasının kaset testi. Belli belirsiz çizgi çıktı. Sonra birdaha yaptım birdaha çıktı. Olma ihitinali var mı yaşayan var mı. 1 senedir bebek istiyoruz

Merhaba, sizi yanıltmak da istemiyorum ama benim unutamadigim şeydir o metal tat. Lekelenme ben yaşamadım gebeligimde mide ekşimelerim olmuştu ve şuan 2. Çocuk istiyoruz benimde 6 gün var reglime ve yine mide ekşimelerim var. İnsAllah gebesinizdir yaaa. Çizgiyi görebilir miyim ?

Merhaba, sizi yanıltmak da istemiyorum ama benim unutamadigim şeydir o metal tat. Lekelenme ben yaşamadım gebeligimde mide ekşimelerim olmuştu ve şuan 2. Çocuk istiyoruz benimde 6 gün var reglime ve yine mide ekşimelerim var. İnsAllah gebesinizdir yaaa. Çizgiyi görebilir miyim ?
IMG_6425.png

Evet çok ince bir silik çizgi var. HCG dediğimiz hormon kanda hemen yükselmeyebiliyomuş sabırlı olup tekrar denemek lazım özellikle de regli gününüz gectikten sonra yapın.

Ben adetim 3 gün gecikmişti öyle test yaptım ve baya belirgin 2. Çizgi cıktı , gecikmeyi bekleyin bence , sonra da kan testi , böylece hayal kırıklığına uğramamış olursunuz

X