Gck Erkek Modelleri .

dita

PeriliKöşkünPİreliKedisi
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2006
461
2
tikky´ olmalarıyla kasım kasım kasılan zengin züppelere,

Türkçe cümlelerin arasına yabancı dil kelimeler serpiştirerek ne kadar dantel olduğuyla böbürlenen, yayvan yayık konuşanlara,

eşcinsellere, travestilere, tele kızlara karşı inanılmaz tepki gösterip, bir yandan da onların kapılarından ayrılmayan dingillere,

bayanlara bir fotokopi mesajı atıp “kulunuzum,kölenizim.aşıgınızım falan filan” içerikli yakarışların ardından ´eee hadisene niye cevap vermiyorsun´diye bekleyen, sonra da bayanın yedi sülalesine mesaj atıp iki satırda özünü sergileyen, amaçlarının sadece seks olduğunu, çeşitli fantazileri, dışarıda kimseyle paylaşamadıkları her şeyi burada iki mesajla yaşayacaklarını kamufle edip sinsice, oldukça yama gibi duran bir kibarlıkla bu niyetlerini satırlar sonra ortaya dökenlere, bir de ´sakın beni yanlış anlama´ .´bana güven´ diyenlere,

Rüzgara pardon kadınlara karşı "Ben erkeğim daha uzağa işerim" deyip de işeyenlere,

Reddedildikleri zaman, reddedenin pc'lerine amatör saldırılar düzenleyip hacker gösterilerinde bulunmaya çalışan, kendini hacker sanan ezik lamerlere,

sizi tanımak istiyorum diyenlere (kızlar da zaten seni tanımadan kendilerini tanıtmaya canatıyorlardı!!!)

babasıyla, dedesiyle, eviyle, arabasıyla, işiyle övünenlere,

sen benim kim olduğumu biliyor musun diyenlere,

bıyıklılara,

serce parmağına yüzük takanlara,

sivri burun yumurta topuklu, beyaz çoraplı ağır ağabeylere,

racon tespihlerini bıyıklarını burarak çakkıdı çakkıdı çaklatıp şaklatanlara.......

vitese tespih dolayanlara,
tespihle dövenlere (bir uyarı eylem biçimi yine kabadayı ağabeyler tarafından uygulanan ki gıcık eylemlerin önde gideni tespihle dövme eylemi. Alternatifi de var teşbihle dövmek ama, bunu da az gelişmişler kullanamazlar ne yazık ki... )

göğüs kıllarını kolye ile teşhir etmeyi erkekliğin kitabından sayanlara,

sesi ince olup da, maço ayaklarında ağır ağabeylik taslayanlara, (açtı mı ağzını karizma yerlerde yaf sus konuşma kas kendini bari)

bir göbek havasıyla ortaya atlayıp şakır şakır göbek atan kara bıyıklı ağır ağabeylere,

yaz geceleri, mekanlarda boncuk boncuk terlemelerine karşı takım elbise giyenlere,

Murat 124, Serçe'des gibi bir arabaya 6 sap binip yoldaki kızlara laf atarak "hadi binin de gezelim" diye salyaları akarak dolaşan dingillere, (Kızlar da sizin bagajınıza (!) binmeye çok meraklıydılar zaten. )

arabalarının arkasına "magandayım ama para bende" yazanlara,

ağzında sigarayla denize girenlere,

kız arkadaşlarının mail, msn vb. pswordlerini öğrenmek için kasan,
sürekli cep telefonundaki sms'leri kontrol edebilmek için illegal yöntemlere baş vuranlara,

mahremiyete, özele, bireyselliğe inanmayanlara,

kadınları aciz kendisini bi haltsanan ama gerçekten de bi halt olmayan "dedigim dedik, çaldığım düdük" diyen
mahallenin namusu, apartmanın emniyet kemerleri ezik abilere pardon ağır abilere,

kocaman tombul parmaklarının aralarına sıkıştırdıkları puroları ya da pipoları içmesini beceremediklerinden devamlı yakmaya çalışan ağır amcalara,

beyni sadece merkez efendisinde çalışan, kasmaktan kasılacak merkez efendisi de olmayan, merkez efendi mahallesinin ölçümlerini bir yaftaya yazıp boyunlarına asıp dolaşan olur olmaz her fırsatta T ve L cetvel ölçümlerini sunarak şu kadar cm, inch veya vinç gibi ibarelerle dolaşanlara,

erken boşalma sorunları olduğu halde geceler boyu medcezirleriyle övünenlere,p.... bamya olduğu halde patlıcan olduğunu iddia edenlere

ucuz güç gösterisinde bulunan, kadın, çocuk ve hayvanlara karşı şiddet uygulayanlara,

trafik magandalarına,

sporu sadece futbol sananlara,

ortam ´ADAM GIBI ADAM´ (!) LARDAN GECILMIYORKEN nereye dönsen bir GIBI çarpıyorken insana, HALA ´BEN ADAM GIBI ADAMIM´ DIYEN yurdumun kurtlar vadisi dizisi koliklerine, (GIBILER ZATEN COK DA GIBISIZ ADAMLAR NERDE ACABA?),

"Benim karakterimi ve kişiliğimi bu camiada hede hödö...
Benim senle ilgili cinsel adına hiçbir beklentim yok hede ve de hödö
Benim için önemli olan senin cinsiyetin değil sohbetindir hede ve de hödö". dedikten
(Birkaç satır sonra)
"Nerdesin? msn adresin? Yaş kaçtı? sesini duyabilir miyim? cam var mıydı? (Senin p... numaran ne acaba bamya amca?) Çok tatlısın çok şekersin hede hödö, cep no verir misin yok sen verme beni çaldır kontörün gitmesin ben seni ararım hemen, Ne yani seninle dışarda buluşmayacak mıyız hede hödö? vb vb vb
sen erkeksin kesin... sen gaysin kesin... sen dönmesin kesin... ispatla kadın olduğunu hede hödö..." diyenlere

"her sevgilim bir kere versin ama karım bakire olsun" zihniyetine sahip, evrimi yarıda kalmış az nöronlu kazmalara ....
tatlicadiarzutatlicadiarzu

heheheh anajım sende amma kin doluymusun bu erkeklere bee D:emeğine sağlık:teytey::teytey::dance::roflol::roflol:tatlicadiarzuşakkıdılülülülülülü:icecream:

ortam ´ADAM GIBI ADAM´ (!) LARDAN GECILMIYORKEN nereye dönsen bir GIBI çarpıyorken insana, HALA ´BEN ADAM GIBI ADAMIM´ DIYEN yurdumun kurtlar vadisi dizisi koliklerine, (GIBILER ZATEN COK DA GIBISIZ ADAMLAR NERDE ACABA?),

her sevgilim bir kere versin ama karım bakire olsun" zihniyetine sahip, evrimi yarıda kalmış az nöronlu kazmalara ....

süpersinnn canımmm.... :):)

Teşekkür ederim canım.............a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…