Gazze , Arakan , Doğu Türkistan İçin Dua Vakti..

tacsizprenses

Bir DiLeK TutTuMmm (:
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2006
6.246
1.615
Suriye , Filistin , Mısır , Doğu Türkistan , Pakistan , Afganistan , Bangladeş , Sudan , Çeçenistan , Eritre, Etiyopya Somali , Afrika ve sayamadığım onlarca Ülke, Şehir var..

Bu ülkeler geçmişte ve bugünümüz de defalarca kanlı katliyamlar ile karşı karşıya kaldı..Ve tek sebep Müslüman olmaları..

Bugün Filistin de geleceğimiz çocuklarımız katlediliyor..Okullara bombalar yağıyor..! Hedefleri çocuklar bu sadece Müslümanların mücadelesi değil bütün İnsanların İNSANLIK mücadelesi olması gerekirken herkes susuyor..!! Bu suskunluk beni deli ediyor..Lanetler yağdırasım geliyor..!!!

İnsanlık nerede diyorlar ya ben onlara İnsanlık SURİYE de öldü biz şimdi FİLİSTİN de ruhuna fatiha okuyoruz diyorum..

Yer gök dua üzerine duruyor ise bizde kardeşlerimize dua ederek yardım edebiliriz..Ne mucizeler gizlidir o gözyaşıyla edilen dualarda..Rabbim dualarımızı hayırlısı kabul etsin.. Yüce Rabbim Hayırlısı İle kardeşlerimizi feraha erdirsin, Rahmetini yardımını esirgemesin inşallah..

Kısa bir Not ; Rica ediyorum konuyu siyasi boyutuna ırkçılık boyutuna getirmeyin..Sadece dua etmek için açılmış bir konudur..

X