Gaziosmanpaşa hastanesine giden varmı?

19KasimBhr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
574
6
Kızlar aranızda gaziosmanpaşa hastanesine giden varmı:uhm: Varsa geLin yorumlarımızı paylaşalım..:1hug:

valla bişi diyimmi gayet idealist bi kadındoğum uzman ekibiyle pırıl pırıl bı hastaneye benzıyo bana uzak sayılır ama valla merak ettim gidebilirim....

ben gop ta doğum yaptım
doktorların deneyimi konusunda kararsızım
ama hastane güzel
tüp bebek bölümündeki hüseyin beyin özel muaynnesini tercih ettim
doğuma gopta o giriyor
bence süper ötesi bence

slm arkadaşlar ben şöle sölim güzellik anlayışı herkezin farklıdır benim henüz bebişim yok 1 senedir düşüorum kısmet ama benim halam g.o.p ta kolundan ameliyat oldu hasten hijyen açısından yeni onarılmış ve müthiş temiz ama kadın doğum bölümünü bilemem hatta benim eşim halamı ziyarete gittik bana dediki eğer bebğimiz olursa bence bu hastabeye bi bakalım araştıralım dedi

evet o hastane gerçekten çok güzel ama çokta pahallı bi hastane eski binasındayken muayene ücreti ve doğum fiyatı uygundu taki yeni binasına taşınan kadar bence maddi durumu müsait olan herkesin doğum yapacağı güzel hijyenik bi hastane

Be diş gebelikden orada ameliyat oldum.. Dr toygun bey teşhis etti beni.çok iyi bir dr .. Hastane de iyi..hemşireleri olsun personlei olsun hepsi iyiler.. çok ilgililier.. Biraz pahali ama değiyor..tavsiye ederim...

Bende orda doğum yapmadım ama bi test için gitmiştim.
Gayet güzel bakıldı yalnız çok pahalı.

Sonradan orahayim balat hastanesine devam ettim. İyiki de etmişim. Süper hastane ve süper doktor. Hemşirelerden hastabakıcısına temizlikçisine kadar mükemmel.
Sezeryan oldum tek bir sancı çekmedim ki bu doktorla alakalıymış.
Ufacık bi iz kaldı sadece karnımda. yapıştırma yöntemi diye bi yöntem var orda.

tavsiye ederim.

hastanede hastayı tıcarı bır meta gbı gormeyen bı alayıs var tabı kı ıslerı bu bızden para saglıolar ama bıcok yerde gordugum laubalılık orda yok cıddıler ve sureklı arıyorlar bızımle uzulduler bıle cok begenıorum orayı ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…