Gaz

hanedan15

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
137
6
28
Arkadaşlar bebeğim her akşam aynı saat yatacağımız vakit ağlama krizine giriyor sebebi gaz mıdır ya

Kaç aylık? Ağlarken ayaklarını topluyor mu? Gaz ise ılık duş ve karnına masaj yapmanız iyi gelecektir, YouTube da gaz masaları videosu mevcut.

Bazı çocuklar kolik gibi değil de hergün aynı saat dakika aralığında ağlamayı alışkanlık edinir.

Yattığınız oda çok sıcak mı?

Gaz olabilir karın üstüne yatırın masaj yapın , saat yönünde karnını ovun sırtını da bide ,bebekler beyaz gürültü seviyor veya kulağına şşş diyerek sakinleştirin ..hafif sallayabilirsiniz yüz üstü kolunuza yatırarak arada bir bacaklarını yukarı katlayın bırakın pıt pıt bırakacaktır gazı inşallah işe yarar denemişsinizdir ama yine de yazmak istedim

Yattığınız oda çok sıcak mı?
bu soru beni 8 yil onceye goturdu :)) haziran doğumlu. Salonda klima vardi o donemde. Yatak odasida oyle asiri sicak olmuyordu. Kucuk hanim salonda klima altindaysa uyuyordu, yatak odasindaysa sik sik uyaniyordu :) yani bana sicak basmasa bile ona basiyormus :))

• Beğen
Reactions: Gao
Galiba gaz ya dediğiniz gibi 6 aylık oldu hala devam susturamıyorum ne yaparsam ama az önce ağzından gaz çıkardı rahatladı ama bazende bişeyi yokmuş gibi geliyor birde rezene veriyorum zararı var mıdır

Galiba gaz ya dediğiniz gibi 6 aylık oldu hala devam susturamıyorum ne yaparsam ama az önce ağzından gaz çıkardı rahatladı ama bazende bişeyi yokmuş gibi geliyor birde rezene veriyorum zararı var mıdır
Merhaba çoğu var yada yok diyecek fakat ben yurtdışında yaşıyorum burda veriyolar çok az miktarda 100 ml geçmiyor verdikleri günde en fazla Max.250 ml geçmesin

X