Gaz sorunu

Eozlemtsn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
694
300
32
Kizlar 25gunluj bebegim var gazini cikartiyor ama yine de zorlaniyor mizmizlaniyor.nasil bas ettiniz?doktor probiyotik damla verdi ama yetersiz mi anlam veremedim? Kontrolumuz 21nde .

Biz 2 buçuk aylık olana kadar çektik maalesef.. Mama değiştirdim, masaj yaptım, damlalar kullandım ama nafile.. Ilk bikaç ay sancılı geçiyor

Kizlar 25gunluj bebegim var gazini cikartiyor ama yine de zorlaniyor mizmizlaniyor.nasil bas ettiniz?doktor probiyotik damla verdi ama yetersiz mi anlam veremedim? Kontrolumuz 21nde .
3.aya kadar da biz çektik. Masaj, duş, gaz damlası (her çeşidini denedik), maflorplus kullandık , en etkili yöntem pilates topu oldu bizde. Topta kucağımda hop hop zıp zıp sabah ettik.
Babası koluna yatırıp sırtına pıt pıt vuruyordu, onu da seviyordu ufaklık.

Babalarinda daha cabuk uyuyorlar bide yaa

Babalarinda daha cabuk uyuyorlar bide yaa
Sence bu saatte niye ayaktayım? Yedirdim içirdim geçmeyen çıkmayan gaz ile uğraşıyorum… 40 günlük olacağız neredeyse ama asla durulma yok bize de damla verdi doktor ama işe yarayıp yaramadığını asla anlayamadım.

Direkt kabul edeceğiz arkadaşım

Eczanede ki tüm damlaları denedik, zaten işe yarayıp yaramadığını anlayana kadar da bebek büyüdü
Masaj ve bisiklet sürme hareketi çok işe yarıyor onları rutin olarak her saat yapın, emzirdikten ya da doyurduktan sonra mutlaka mide gazını çıkartın bağırsaklara inmesin

Kizlar kimyon tohumu alin aktardan demleyip icin gaz icin .insallah faydasi olur .ben denemeye basladim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…