Gaz sancısına ne iyi gelir Allah aşkına berbat durumdayim

bana en iyi gelen sey balli şerbet içip battaniye altında yüz üstü yumulup beklemek. ama 2 saat sürüyorsa başka bir şey de olabilir. beraberinde başka bir şikayetiniz var mı?

ben sizin eski konularınıza da baktım da bence bir gastroentrolog görsün sizi kolonoskopi endoskopi yaptırın, gazın altında yatan başka bir sebep olabilir

Gecensene esim sancilandi acile gittik kalp krizi geçiyor olabilir deyip öyle bakıldı şükür gaz sancısı çıktı ve eşime doktor dediki en iyi gelen nane cayi ve kimyon demle iç ara ara içer kendisini kötü hissettiginde cok şükür artık öyle sancilanmiyor

Eski bir konunuzda da bahsetmişsiniz gaz ağrısından. Kolonoskopi yaptırdınız mı, bağırsağınızda tıkanıklık mı var?

Gaz sancısı olduğuna emin misiniz? Birçok farklı hastalık gaz sancısına benzer ağrı yapıyor ama alakaları yok. Bir acile gitseydiniz

gazsa sıcakj su torbası ve sıcak duş iyi geliyor ama bence sizin gaz değil

Gaz olduğuna eminsen bol su iç yürüyüş yap. Ama ben bir acile gitmen taraftarıyım. Hem için rahatlar hem de rahatlatıcı bir serum iğne yapabilirler

Dayanılmayacak gibi bir ağrı gaz olmayabilir. Küçükken annem karnımız çok ağrıdığında şekerli su yapardı hemen geçerdi hala olsa şekerli su veya çay içerim gerçekten de geçer

Eğer gaz olduğuna eminseniz, Youtubeda gaz çıkarma egzersizleri diye aratin,
Hani bebeklere yaptırılan dizleri karına doğru çekip bırakma hareketi ve bir kaç hareket daha var. Kendinizi zorlamadan yapın.
Bir de bir miktar zeytinyağı veya varsa çörekotu yağı da olur, ilinma derecesinde ısıtıp, karnınıza dairesel hareketlerle yukardan aşağıya masaj yapin

Dayanılmayacak gibi bir ağrı gaz olmayabilir. Küçükken annem karnımız çok ağrıdığında şekerli su yapardı hemen geçerdi hala olsa şekerli su veya çay içerim gerçekten de geçer
Gaz sancısıydi berbat birseydi hareket edemiyordum metsil ve probiyotik aldım iyi geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…