gaz ilacı kullanan anneler dikkat!!!

deryadeniz8380

Oğlum EGE abi oluyor
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
462
2
Dün star haberde sağlık bakanlığına bağlı çalışan bir adam tam hatırlayamadım ama kanserle mücadele daire başkanımı neydi bebeklerde kullanılan gaz ilaçları ileride kansere sebep olabilir dedi.Gaz ilacı yerine çocuğunuzun ne ile sustuğunu keşfedip onu yapmalısınız diyordu kolik bile olsalar ses,sıcak,sırt üstü yatırmak gibi durumlardan birinde susabilirler diyordu.
Bizde bu durumdan muzdarip olunca üç tane gaz ilacı denedik ama oğlum ilk kisini kullandığımızda ağlayarak sabahladı diğerininde tadı iğrenç denedima.s ama biraz susuyordu onuda gaz sancısı çekince veriyorduk düzenli değil yani ama en iyisi yarım çay kaşığı zeytinyağı müthiş rahatlatıyor benim oğlumu akşam 7 ile 11 arasıda sürekli kucakta dik durmak istiyor bizim ege beye buluğumuz çözümler şimdilik bunlar.:lepi:sizlerde mümkünse kullanmayın miniklerimize iyilik yapalım diye en büyük kötülüğü yapmayalım sağlık bakanlığı söylüyor bunu birde ilaç ismi verirlermi diye bekledik ama vermediler tabi.Uyarmak istedim kullanan anneler varsa dikkatli olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…