Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

fataldanger

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.610
1.113
Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı? Makyajı iyi çıkarıyor mu? Ben normalde bioderma sensibio h2o kullanıyordum fakat fiyatı uçmuş olduğu için daha uygun bir muadilini arıyorum. Garnier micellar suyu beklentimi karşılar mı, performansı biodermaya yakın mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı? Makyajı iyi çıkarıyor mu? Ben normalde bioderma sensibio h2o kullanıyordum fakat fiyatı uçmuş olduğu için daha uygun bir muadilini arıyorum. Garnier micellar suyu beklentimi karşılar mı, performansı biodermaya yakın mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bence karşılar hep onu kullandım Türkiyedeyken bayağda iyidi.Ama yağlı olan vardı altın renkliydi galiba onu sevmedim.

Ben de geçtiğimiz gün Hepsiburada indiriminde aldım. İkili çok uyguna geliyordu. Hiç kullanmadığım için biraz korktum ama çok beğendim. Argan yağlı ikisi de yağlı bir cildiniz varsa önermem. Ama kuru ve karma ciltler için bence çok uygun. Kokusu mis gibi, temizlemesini beğendim. Öyle yağlı bir his bırakmıyor. Ama sonrasında yine de yüzümü güzelce yıkayıp nemlendiriyorum :)

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. İyi yorumlarınızı görünce ürünü satın aldım. Memnun kalacağımı düşünüyorum, bakalım :)

Arkadaşlar biliyorsunuz en son bu ürünü almıştım. Yorum yapabilecek kadar kullandıktan sonra beklentimi karşılamadığını söyleyebilirim. Makyajı, özellikle de göz makyajını kesinlikle çıkarmıyor. Birazcık çıkarıyor o kadar, makyajın %60 kadarını çıkarmıyor. Bununla göz makyajımı temizliyorum daha dogrusu temizlediğimi sanıyorum, bir saat sonra bir bakıyorum göz kalemim hala gözümde ve akmış. El mahkum yine Bioderma'ya döneceğiz. Keşke daha ucuz bir muadili olsaydı :110:

Göz makyajı için önerebileceğim tek ürün loreal in bifazik makyaj temizleyicisi. Hayatımda bundan güzel göz temizleyen ürün görmedim.

Eklentiler

• CEAA9400-38D5-40EF-83CE-B7A2BF59F163.jpeg
    CEAA9400-38D5-40EF-83CE-B7A2BF59F163.jpeg
    24,6 KB · Görüntüleme: 64
X