Göz Makyajı Garnier Kapatıcı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Monica

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2010
5.124
228
garnier kafeinli roll-on kapatıcı kullananlar yorumlarınıza göre almayı düşünüyorum.memnunmusunuz?

ewett, koyu tonunu aldım ben gayet memnunum. kapatıcı gibi aynı ama gözü hiç ağırlaştırmıyor, çok fresh. tavsiye ederimm :93:

bende kullanıyorum gayet memnunum.Kokusuda çok güzel :86:
hemde serinletici etkisi var soğuk soğuk mis gibi
bende açık tonunu aldım

ewett, koyu tonunu aldım ben gayet memnunum. kapatıcı gibi aynı ama gözü hiç ağırlaştırmıyor, çok fresh. tavsiye ederimm :93:

süper! teşekkür edrm aReLi

benim gözaltı morluklarım yok göz makyajımı tamamlamak için alıcam yani :) açık tonu nasıl beyaza yakın birşey mi ?

ben bugday tenliyim, göz altlarımda kendiliğinden koyu azıcık. ama bu roll-on u sürdükten sonra pudra ile tampon yapmama gerek kalmıyor. mesela mayblline kapatıcım 02-naturel. belki sana fikir werir. ama azıcıkta sürsem etkisi çok güzel o yüzden bayaa gider diye düşünüyorum. tabi kapatıcı canavarı değilsen :90:

canım ben hergün işe giderken makyaj yaparım,yani hergün sürüyorum ama rahat 3 ay oldu alalı dahada bitecek gibi görünmüyo :80:
baya iyi dayanıyo yani

hmmm yok korkunç şekilde sürenlerden değilim :)) ufacık bi gıdım bişey sürsem 1 gün boyunca idare edebiliyorum

canım ben hergün işe giderken makyaj yaparım,yani hergün sürüyorum ama rahat 3 ay oldu alalı dahada bitecek gibi görünmüyo :80:
baya iyi dayanıyo yani

anladım cnm hemen alıyorum o halde :) peki bana hangi tonu önerirsin? ten rengim gördüğün gibi

güle güle kullan o zamann :87: bu arada sivilce karşıtı roll-on da harika söylemeden geçemicem :90:. düşünen warsa onu da şiddetle tavsiye ederim

güle güle kullan o zamann :87: bu arada sivilce karşıtı roll-on da harika söylemeden geçemicem :90:. düşünen warsa onu da şiddetle tavsiye ederim
tabiii sıkıştırınız onuda arayakocamannn pankart açtım umarım mesaj iletilmiştirrr

ya millett bu kapatıcı heryerde 15tl. bimde 6ksüra satılıyormuş bi yerde okudum. ayın ürünlerinde mi oluyor ondan mı indirimli fiyatı ?:97:

bimde satılanlar dışı yeşil olanı sanırım. ben kapatıcısını istiyorum nerden bulabilirim acaba?:93:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…