Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Garnier göz altı kapatıcısı

mrwb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2010
278
1
kızlar ben yeni aldım bunu foto koycktm ama yeni çıkmış daha bulamadım roll on şeklinde zaten yeşil bi kafeinli ürünü wardı o değil bnun kutusu krem rengi hem fiyatıda çok uygun tavsye edrm..sırnaşık şey

bende gorup merak etmistim ama bi sitede okuduguma gore kapaticiligi az yaziyordu

ewet ya bu ama bn begendm ztn çok kapatmsn yapay durur cnkü bide göz altı çabuk kırışcak bi yer oldgu için bunun sürülşü çok narin bayanssulusmile

aaa ben bunu gördüm de diğer ürünün değişik çeşidi sanmıştım... demek kapatıcıymış...
en kısa zamanda alıyorum :)

aaa ben bunu gördüm de diğer ürünün değişik çeşidi sanmıştım... demek kapatıcıymış...
en kısa zamanda alıyorum :)

ben deneyerek aldım zaten bekledkten snra dahada güzel oluo bgnmezsn almzsn yani:lepi:

ben de arıyordum göz altı kapatıcısı.alacağım bunu.teşekkürler tavsiye için a.s.

Ben de haftasonu aldım görevli bayan denedi ve çok beğendim. Açıkcası bir beklentim yoktu kötüdür diye düşünmüştüm ama yanılmışım bayanssulusmile Roll-on olduğu için sürüşü de çok kolay ve rahatlatıcı etkiye sahip.

bu makyaj ürünümü
bildiğimiz kapatıcımı,yoksa rahatlatıcı felan bişeymiboshayallersmile
konu sahibi aydınlar bizi gel burayakaydirigubbakcemile

ya bu makyaj ürünü tabikide bildiğin bi kapatıcı ama rahatlatma etkiside var karışık yani ama tabi ilk özelliği kapatıcı olması :)

ya bu makyaj ürünü tabikide bildiğin bi kapatıcı ama rahatlatma etkiside var karışık yani ama tabi ilk özelliği kapatıcı olması :)

hee öylemibenneyaptımki
bilemedim ben kusura bakma abla:a015:sempatiksalakcinni
resim eklede bakalım neyin nesiymiş:hulya:boshayallersmile

aynen bende cok begendim.. diger kapaticilara oranla daha saglikli geldi bana..

ya benimde gözaltlarım cok morarıyo kapatıcıların cogu etki etmiyo( bide bunu deniyim diyorum umarım ise yarar...

garnier göz altı kapatıcısı, yağ bezesi yaptı, bu durumdan muzdarip olan var mı, sorun garnier da değil sanırsam
göz altı kapatıcılarının hepsi yağ bezesi yapıyor, nasıl kurtulacam bunlardan bilemiyorum

ben kullanıyorum açık renkli olanını ve çok memnunum. gerçekten de gözaltındaki şişkinliği azaltıyor. bir de sıvı olduğu için uygulaması daha da pratik stik halinde olan kapatıcılara göre...

evet sıvı olması kullanımını kolaylaştırıyor,ilk kullandığımda ışıltı verio gidi gelmişti bana ama artık onu göremiorum,belki de alıştığımdan öle gelio bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…