garip ..

nisanur611

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
84
0
arkadaşlar 7-8 gün oldu test yapmıştım negatifti dun yaptım hemde iki tane ayrı ayrı test ikiside ikinci çizgi belirgin cıktı bunun anlamını anlamadım ..

yanılma payı olur mu acaba testlerde,, kan testini pzt yapıcam inş.

Canim sen bildigin hamilesin, tebrikler!!!!
Bu testlerin yanilma payi %1 gibi bisey, cift cizgi oyle pat diye cikmaz hadi cok silik olsa neyse ama kesinlikle hamilesindir
Hayirlisi olsun insallah

arkadaşlar 7-8 gün oldu test yapmıştım negatifti dun yaptım hemde iki tane ayrı ayrı test ikiside ikinci çizgi belirgin cıktı bunun anlamını anlamadım ..

ilk testinde adetin geçmişmiydi?
ben bugün test yaptım, bat 3 gün geçti ama negatif.
Pazartesiye kadar bekleyeyim diyorum adet olmazsam doktora gideyim dedim.
Seninde durumun benzermi diye merak ettim. :KK43:

canım kan testi yaptın mı??

cnm hamilesin... gec döllenme olmustur..
bendede öyle olmustu adetim 3 gün gecmisti ama test negatifti.. bi kac gün daha gecti busefer silik cizgi cikti..
hamileydim ama bebegimi kaybettim malesef bi kac hafta sonra..
gec döllenmede öyle oluyormus canim..
hem testlerde negatifte yanilma payi var ama pozitifi gördüysen o test yanlis degildir hicbir zaman :)
hayirli olsun :)

cnm sen soğan kuru deneyenlerdensın dımı hangı ay kaldın ilk aymı 2. aymı ben pkoyum bende bugun basladım soğan kurunede :KK43: :2:

cnm sen soğan kuru deneyenlerdensın dımı hangı ay kaldın ilk aymı 2. aymı ben pkoyum bende bugun basladım soğan kurunede :KK43: :2:

merhaba canım biraz gec oldu ama evet sogan kürü yaptım 2.bittikten sonra hamile oldugumu ögrendim darısı senin başına inş

cnm hamilesin... gec döllenme olmustur..
bendede öyle olmustu adetim 3 gün gecmisti ama test negatifti.. bi kac gün daha gecti busefer silik cizgi cikti..
hamileydim ama bebegimi kaybettim malesef bi kac hafta sonra..
gec döllenmede öyle oluyormus canim..
hem testlerde negatifte yanilma payi var ama pozitifi gördüysen o test yanlis degildir hicbir zaman :)
hayirli olsun :)

canım öyle olmuyo maalesef o testlerde yanılma payı olmasaydı benım sımdı cocugumun 4 yasında olması gerekırdı sanırım. yanı yanlıs cıkabılıyhor

senide tebrık ederım bu arada canım. sogana ne zaman baslamıstın bende bu ay baslıcam o nedenle

senide tebrık ederım bu arada canım. sogana ne zaman baslamıstın bende bu ay baslıcam o nedenle

hamile kalmadan 2 ay once ilkini adetten sonra ikincisini ise adetten 10 gun önce yaptım 2 kere yaptım yani 2. ayın sonunda adet oldugumu ögrendim hamd olsun.. inş sende hayırlı haberler alırsın. ve şöyle oluyor ki bunua inanarak ve isteyerek içince oluyor gercekten hep okudugum yorumlar oyleydi canım tabi en önemliside dua ile..

canım beni 2 çocumdada yanıltmadı ama kimi insanı yanıltıyo genede ümitlenme derim allah gönlüne göre versin sıkma canını

canım beni 2 çocumdada yanıltmadı ama kimi insanı yanıltıyo genede ümitlenme derim allah gönlüne göre versin sıkma canını

Amin canım .. beni yanıltmadı hamd olsun suan 4 bucuk aylık hamileyim :)) Rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin inş..

X