Garip şeyler oluyor kızlar bakar mısınız ?

Emine1133

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2023
38
19
25
Merhabalar kızlar. Birkaç birşey soracağım size. Gebelik planlıyorum.Adetim bitikten bir hafta sonra felan göğüslerim ağrımaya ve şişmeye başladı tabi ben yumurtalamaya yordum bunu. Yumurtalama günümün ortalarında kasıklarıma fena ağrı girdi 1 gün sonra hafifledi. Normalde yumurtalama zamanımda bariz belli akıntım olurdu ama bu ay 2/3 güne bir geldi ve günde bir defa ilk defa oluyordu bu. Yumurtalama günüm bitti yeterince değerlendirdik. Ama bitmesine rağmen benim göğüslerim hala şiş ve ağrıyor sanki o kahverengi kısmı büyümüş genişlemiş gibi duruyor.hatta ağrı arttı diyebilirim südyen bile giyemiyorum Şuan. Hala kasıklarım ağrıyor belim çok kötü ağrıyor bacaklarımda halsizlik var ve kendimi 1/2 gündür çok halsiz hissediyorum.sizce neden böyle oluyor ?

Adetinize ne kadar var ve yumurtlamanızın üstünden ne kadar geçti?

Döllenme olduktan 12-14 gün sonra hamile olduğunuz anlaşılır ama döllenme olduğunda hemen hamilelik belirtisi olmaz genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…