Gardasil ve Korona Aşılarını Olanlar Bana Tavsiye Verebilir mi? Yardıma İhtiyacım Var!

ladysara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2024
6
0
26
Gardasil ve Korona Aşılarını Olanlar Bana Tavsiye Verebilir mi? Yardıma İhtiyacım Var!

2 Doz Biontech Oldum, erkek arkadaşımın daha önceki ilişkisinden siğilleri var ve yaktırıyor.Benimde Gardasil Aşısı Yaptırmam Gerekiyor Gibi. Bu aşı hakkımda hem olumlu hem olumsuz birçok şey okudum.Kafam çok karışık.Her İkisini de Olanlar Tavsiye Verebilir mi? Olumsuz Deneyimler Yaşayan Var mı?

Ne tavsiyesi istiyorsunuz? Biontech oldum 3 doz
2 Doz Biontech Oldum, erkek arkadaşımın daha önceki ilişkisinden siğilleri var ve yaktırıyor.Benimde Gardasil Aşısı Yaptırmam Gerekiyor Gibi. Bu aşı hakkımda hem olumlu hem olumsuz birçok şey okudum.Kafam çok karışık.Her İkisini de Olanlar Tavsiye Verebilir mi? Olumsuz Deneyimler Yaşayan Var mı?

İkisinin bağlantısı olduğunu kim söyledi peki, doktorunuz mu?

Bir herif için kendini riske atmana değer mi
Ben kızıma da oğullarıma da yaptıracağım. Bu aşı bir insan için kendini riske atmak değil ki. Herkeste olabilir. Belki bununla evlenmeyecek ama evlendiği başka birinde var. Aşıyla risk alınmıyor aksine risk ortadan kaldırılıyor

Aşı değil de erkek arkadaşında olduğu için demiş bence. Bende çocuklarıma yaptırmak istiyorum aşıyo ileride

Ben açıkça bu hastalığı taşıyan biri ile olmasını doğru bulmadım, aşı konusu tartışılır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…