Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Garantili Göğüs Büyütme Yöntemlerini Paylaşalım

Epcet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
474
2
31
Ben yaklaşık 2 senedir masaj, küç vs denedim ama çok net sonuçlar alamadım, yalnız 75ken 85 beden oldu şuan biraz kilo aldım ve yaşımdan dolayı olduğunu düşünüyorum, şuan 20 yaşındayım çünkü.Kızlar lütfen bu topiğe etkili bir yöntem kullanmış, kesin sonuç almış, üzerinden zaman geçmesine rağmen istediği ölçüde kalmayı başarabilmiş bayanlar yazsınlar ki ona göre hareket edelim.Bir çok uygulama bırakıldıktan sonra etkisini yitirmiş Bu konu ciddi biçimde psikolojimi bozuyor artık kesin büyüsün istiyorum hap dahi kullanabilirm ve ne olursa olsun estetik müdahaleye girişemem.

göğüs büyütmek için telkinli ses dosyası var forumda ona bak canım.

birkaç hareket var,onları da nette aratabilirsin.

telkinin büyüteceğini sanmıyorum nedense bir de bir çok kişinin işe yarasa bile bırakınca eski haline dönmüş göğüsleri.bende az bi ölçü istemiyorumki 85 ten 95e atlamak istiyorum

bir iki egzersiz var konuyla ilgili ve masajlar var,onlara bak o zaman canım.

sana en garantisini söylüyorum canım..
slikon operasyonu..
bende hayıt tohumuydu masajdı uğraştım ama ne fayda..
büyür gibi olup bıraktığında eski haline döndüler, biriktir paranı git ol kurtul..

Silikon çözüm değil ki, yapay ve bir süre sonra da eriyor zaten.

Silikon çözüm değil ki, yapay ve bir süre sonra da eriyor zaten.

ney, slikon eriyor öyle mi.
ceseti yanan ama slikonları sayesinde kimliği tespit edilen kadını hatırlamıyorsun sanırım.
ay çok güldürdün

bulup ta bunamışsın be kardeş :)) 85 güzel bir ölçü... sen 95 olmak istiyorsun... millet estetikle bile 95 olamıyor :)))

Benim topiklerimden YALNIZCA MASAJ YAPTIM VE GELİŞME OLDU" ya bakabilirsin canım. Ben de çok işe yaradı