Gamze estetiği yaptırdım

simgemaria

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2012
32
39
Arkadaşlar nihayet cuma günü gamze estetiği yaptırdım,öncesinde bişektomi yaptırmıştım hiç bi değişim olmadı,çözüm olarak yanaklarıma gamze yaptırdım, en azından kilolu ve şirin görünür bari. Sıfır etkisiz bişektomiyi dr Aydın mmk.a yaptırdım ,ne işlemini düzeltmeye yanaştı nede paramı geri iade etmeye,gamze yaptırdığım doktor hanım" yanağınızdan hiç yağ alınmamış gibi görünüyor,kalın bi yağ tabakası var,neden hiç almamış yapan doktor "diye sordu.burnundan gelsin umarım bişektomiyi yapamayan boş yere acı çektiren doktor mamak bey,10 kişiden birini düzgün yapıyor yalandan onların fotolarını paylaşıyor,yapamadıklarını umursamıyor bile

Arkadaşlar nihayet cuma günü gamze estetiği yaptırdım,öncesinde bişektomi yaptırmıştım hiç bi değişim olmadı,çözüm olarak yanaklarıma gamze yaptırdım, en azından kilolu ve şirin görünür bari. Sıfır etkisiz bişektomiyi dr Aydın mmk.a yaptırdım ,ne işlemini düzeltmeye yanaştı nede paramı geri iade etmeye,gamze yaptırdığım doktor hanım" yanağınızdan hiç yağ alınmamış gibi görünüyor,kalın bi yağ tabakası var,neden hiç almamış yapan doktor "diye sordu.burnundan gelsin umarım bişektomiyi yapamayan boş yere acı çektiren doktor mamak bey,10 kişiden birini düzgün yapıyor yalandan onların fotolarını paylaşıyor,yapamadıklarını umursamıyor bile
Eee biz ne yapalım gidip adamı linç mi edelim ne istiyon

Ne zaman yaptırdın? yüz oval bandı denemeyi düşündün mü ? yüzü sıklaştırıyor ya aynı zamanda yanakları inceltiyor onunla kullansan etkisini görürsün

Bence bu işin peşini bırakmamalıydınız. Sonuçta ne kadar para vermişsinizdir.
Bana masseter botox yapa -mayan- dermatologun peşini asla bırakmadım. Defalarca muayenesine gittim. Gülüşümü bozdu üç kağıtçı. Ucuz botox kullanmış. Önce prp yaptı. Olmadı.
Sonra altıniğne denedi yüzümü morluklar içinde bıraktı. Yine bunu darladım devamlı kremler karışımlar aldırttı sürdüm ettim yine tam geçmedi.
Sonunda yine altın iğne yaptı çok sonra düzeldi. Sancılı bi süreçti.
O yüzden sizi anlıyorum, lütfen böyle insanları önemsemeyerek onlara prim vermeyin devam etmesinler üç kağıtçılıklarına

Bana masseter botox yapa -mayan- dermatologun peşini asla bırakmadım. Defalarca muayenesine gittim. Gülüşümü bozdu üç kağıtçı. Ucuz botox kullanmış. Önce prp yaptı. Olmadı.
Sonra altıniğne denedi yüzümü morluklar içinde bıraktı. Yine bunu darladım devamlı kremler karışımlar aldırttı sürdüm ettim yine tam geçmedi.
O yüzden sizi anlıyorum, lütfen böyle insanları önemsemeyerek onlara prim vermeyin devam etmesinler üç kağıtçılıklarına
Merhaba. Ben de boynuma Novuma diye bir dolgu yaptırdım. Boyuna mezoterapi şeklinde verildi. Kemik tozu denilen hidroksipatit dolgusu. 1 ay oldu boynum topaklar içinde her gün işkence gibi seum fizyolojik yapıyor ama sonuç sıfır. Bu dolgudan uzak durun. Ne yapacağımı bilmiyorum. Aslında firmayı da mahkemeye vermek lazım. Türk firması. Mahvettiler boynumu.

Merhaba. Ben de boynuma Novuma diye bir dolgu yaptırdım. Boyuna mezoterapi şeklinde verildi. Kemik tozu denilen hidroksipatit dolgusu. 1 ay oldu boynum topaklar içinde her gün işkence gibi seum fizyolojik yapıyor ama sonuç sıfır. Bu dolgudan uzak durun. Ne yapacağımı bilmiyorum. Aslında firmayı da mahkemeye vermek lazım. Türk firması. Mahvettiler boynumu
Çok çok üzüldüm sizin adınıza.
Bilgilendirme için de teşekkürler🙏
Aslında mahkemeye verseniz kazanabiilirsiniz bile. Umarım iş oraya gelmeden düzeltirler durumu. :KK43:

Peşini bırakmayacağım tabiki,mahkeme hep kendi lehine sonuçlanacak diye düşünüyor çoğu doktorlar,o yüzden rahat davranıyor ama bununda bir dolandırıcılık çeşidi olduğunu duyurmalıyız ,başka insanlar bu duruma düşmesin,hep para veriyoruz hem acı çekiyoruz,ve üstüne hiç bi güzel sonuç alınmadığı gibi birde küçümsenerek önemsenmiyoruz,bunun bir bedeli olmalı bu tarz doktor işlemleri için

Bu doktorları medyada da rezil etmeli. Novuma dolgu boynumu mahvetti. Eğer çözüm bulunmazsa hem yapan doktor hemde firma hakkında dava açmakla kalmayıp tüm medyada kendilerini deşifre edeceğim. Avukat da tutacağım. Novuma kalsiyum hidroksipatit dolgudan uzak durun. Sakın yaptırmayın.

Arkadaşlar düzeltme işlemini yeniden Aydın mmk a yaptırdım,etkisiz işlem yapmıştı peşini bırakmadım çünkü olması gereken sonucu almak benim hakkım,hakkınızı aramaktan utanmayın çekinmeyin hiç bi zaman, inşallah bu sefer olumlu geçmiştir, çünkü henüz yüzüm çok şiş durumda,aynı acıyı yeniden çektim ama hayırlısı bakalım,üst dudağımın sağ tarafını oynatabiliyorum ama sol tarafı oynamıyor,asistanına sordum normal dedi, inşallah normaldir , sinirlerden biri zarar görmemiştir umarım

Arkadaşlar düzeltme işlemini yeniden Aydın mmk a yaptırdım,etkisiz işlem yapmıştı peşini bırakmadım çünkü olması gereken sonucu almak benim hakkım,hakkınızı aramaktan utanmayın çekinmeyin hiç bi zaman, inşallah bu sefer olumlu geçmiştir, çünkü henüz yüzüm çok şiş durumda,aynı acıyı yeniden çektim ama hayırlısı bakalım,üst dudağımın sağ tarafını oynatabiliyorum ama sol tarafı oynamıyor,asistanına sordum normal dedi, inşallah normaldir , sinirlerden biri zarar görmemiştir umarım
Canım merhaba. Bişoktami mi yeniden yaptırdın ? Yüzün çok mu topluydu neden gerek duydun? Sonuçları inşallah güzel olur. Gamze estetiği de yaptırmıştın. Resim özelden gönderirsen sevinirim.

Canım merhaba. Bişoktami mi yeniden yaptırdın ? Yüzün çok mu topluydu neden gerek duydun? Sonuçları inşallah güzel olur. Gamze estetiği de yaptırmıştın. Resim özelden gönderirsen sevinirim.

Dosya eklemeye basıyorum ama açmıyo,burdan atamıyorum nedense,ama insta profilimde resmim var mariasimge ,son halimi koymadım ama henüz

Dosya eklemeye basıyorum ama açmıyo,burdan atamıyorum nedense,ama insta profilimde resmim var mariasimge ,son halimi koymadım ama henüz
Canım ınstagramda profilde sarışın güzel bir kadın var. Sayfada da var o sen mısın? Bişoktami yapılacak kadar şişman değilki yüzün. Ama tabiki sen neden rahatsız oldun o önemli. Çok da güzelsin.

Teşekkürler 😇 filtre kullanıyorum genelde yüzüm dolgun malesef
Çok şişman bir yüz değilse dolgun yüz güzeldir. Yaşlanınca yüzdeki yanaktaki yağlar eriyor. O zaman o yağlara ihtiyacınız olacak. Benim tanıdığım bir plastik cerrah bu nedenle bişoktami yapmıyor. O uzun suratları keçi gibi uzatılan çeneleri çok kötü buluyorum. Sevgiler ❤

X