Galiba hamileyim :):)

goks3l

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
19
2
Merhaba arkadaşlar..Ben uzun zamandır bu forumu takip edenlerdenim.Yaklaşık 8 aydır bebek için uğraşıyoruz bizde.İlk 6 ay birşey olmayınca doktora gitmeye karar verdim.Anlaşıldıki yumurtam olgunlaşmıyormuş.Bu ay Klomen ve çatlatma iğnesi kullandım.Yumurtam 22 mm olmuştu:)İki gündür kasık ağrılarım oldu ara ara.Belimde ağrı,göğüslerimde şişlik ve hassasiyet.Sanki her an adet olacakmışım gibi ağrı çektim.Bugün dayanamayıp test yaptım.Ve sonuca inanamadım.Çift çizgiyi sonunda gördüm :)İkinci çizgi yanlız 1.kadar belli değil ama ben hamile olduğumu zaten hisstmiştim.Bilmiyorum büyük bir şaşkınlık yaşadığım şimdi,inanamıyorum.Ne olur dualarınızı eksik etmeyin.

hamilesindir canım.hayırlı olsun.inş.hayırla ve sağlıkla kucağınada alırsın

Amin inşallah.Bu ay için hiç ümidim yoktu aslında,bebek fikrini tamamen kafamdan atmıştım.Yani hiç stres yapmadım diyebilirim.Klomenle ilk ayda hamile kalanlar olduğunu duymuştum ama bu kadar erken beklemiyordum açıkcası..:):)Allah isteyen herkese nasip etsin.

Hayirli olsun canim Allah kucagimizi bos birakmasin, hersez g;nl[nce olsun...hamilesindir insallah

Çok sevindim gönül rabbim sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin inşallah ben de ilk defa bu ay klomen kullandım ama benim sorunum yumurtamin çok büyümesi 44mmlere kadar büyüyordu ve bu ay klomen sonrası 4 tane sağlıklı yumurtam oldu regl günüm yarın ama ben 5 6 gündür regl olucakmiş gibi ağrı çekiyorum allahtan hayırlısı inşallah bende yarın kırmızı kartı görmem ve test yapıp size hamileyim diye yazarım

Tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin İnşallah...

Hayırlısı olsun,dilerim sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirirsiniz.Darası bana ve isteyen bütün anne adaylarına gelsin.Amin:)

tebrik ederim...sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebeğinizi inş.allah analı babalı büyütsün cnm....

bende aranıza yeni katıldım tebrik ederim allah hayırlı sağlıklı kucağına almayı nasiip eder inş bende çatlatma iynemi vuruldum ve bugün iyneyi vurula 6 cı günü dünden belli şiddetli ağrım var inş bende hamileyimdirrr

benimde adetim dündü ama olmadım inşallah hamileyimdir:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…