galıba doğuruyorum allahım sen yardım etttttt

paylaxsxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
154
0
slm arkadaslar bugün 5mart 2009 ve saat 01.00 gıbı ben yatakta uyumaya calsırken nişan geldı ve biraz önce doktora gıttım 3cm acıklık var dedı ve benım düşüncem epidural normal yaptırmaktı maalesef aneztezı uzmanı sehır dısına cıkmıs ve mecburen normal yapıcam bana dua edın bu gece sabaha karsı dogum olucak dedı hatta suan sancım var bana dua edın ne olur

ayyy cnm heyecanlanma Allah yardımcın olsun insallah hadi bi nefeste:) sağlıklı bi şekilde bebeine kucağına alırsın umarım stres yapma emi hihoyyyt

allah yardımcın olsun bi avazda yağ gibi kaysın kuzum ilk çığlıkları ömür boyu mutluluk ve umut getrsin size

allah yardimcin olsun canim
saglikla sihatle bebeisini kucagina almayi nasip etsin insallah
güzel haberlerini bekliyo olucaz canima.s.:nazar:

Allah bir avazda kurtasın cnm ya
inş doğumun iyi geçer yada geçmiştir
sağlıcakla bebğini kucağına alman dileğiyle

Allah yar ve yardımcın olsun canım..inşallah sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın bebişini..Rabbim kolay doğumlar nasip etsin..amiiinn..

Allah analı babalı büyütsün canım.ben doktora felan inanma.3cm se en fazla 2-3 saate doğum yapmışındır zaten normal doğum dünyanın en güzel şeyi.çocuğunu kucağına verdikleri an bi de ilk emzirme.bunun tarifi yok.Rabb'im herkese hayırlısıyla yaşatsın.bebişinin süt kokusundan öpüyorum

rabbm yar ve yardmcın olsn canm inşş kolay bi dogum geçirrsn saglıcakla büyüt yavrunu

X