galiba doğuracağım

xsxekercim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
157
0
kızlar bu sabah leke geldi.şimdide 50-55 dk'dabir sancım oluyor.doktorumla konuştum akşam gel dedi.dualarınızı bekliyorum.

ınsallah bebısını saglıkla kucagına alırsın dualarımız senınle bızede dua etttt

kızlar bu sabah leke geldi.şimdide 50-55 dk'dabir sancım oluyor.doktorumla konuştum akşam gel dedi.dualarınızı bekliyorum.

Canım allah yardımcın olsun bir nefeste kurtulursun işallah
akşama kadar nasıl dayanacaksın bence eşine haber et gidin hemen

Allaaaah leke geldiyse tamamdır bu iş. En geç bu gece ıngaaaa sesleri yükselir.

Hadi hayırlısı bakalım.:teytey::teytey:

dün gece bende yengem için doğumsalonun kapısındaydım gece doğdu kızımız normal doğumla...
hayırlısıyla sende tez zamanda doğurursun inşallah

benimde oglumun dogumunda aksam uzeri leke gelmisti yarinki gun oglende dogmustu ,hadi allah yardimci olsun ,bir avazda kurtarsin ,saglikla bebegini kucagina versin ..ay heyecanlaniyor insan gercekten.

Allah yardimcisi olsun yaa yazik gelmedigine gore buraya kesin doguma aldilar.Bir avazda kurtarsin Allah darisi diger hamislere..

Herhalde şimdi sancı çekiyorsundur. Umarım çok kolay bir doğumun olur. Darısı biz kalanların başına:)

canım benim rabbim yadımını esirgemesin bizden kolay doğuımlar olur inşallah.hayırlısıyla al bebeğini kucağına..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…