Galiba bir cahilik yaptım

Gizlikahraman112

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2022
24
8
24
Doğum kontrol hapı Ella ayda bir kez kullanılıyormuş ben bilmeden 2 buçuk hafta sonra tekrar içtim ve mide bulantım çok yoğun napmam gerek ne gibi sorunlar olur bilen varmı yada çözüm önerisi olan kasıklarım da ara ara fazla sanciyor

Benim bildigim ayda bir kere de degil. Yilda iki kez falan en fazla. Bilemedim ne yapmaniz gerektigini ama bir dahakine bence hic kullanmayin bile cunku cokkk zararli

Ella doğum kontrol hapı deği, ertesi gün hapı
Ayda bir içmek diye bir şey yok, yılda bir bile peşpeşe içsen zararlı
Duzensiz seks hayatın varsa doğum kontrol hapiyla , ertesi gün hapıyla vs bedenini yorma,alın insan gibi prezervatif kullanın. Adım başı eczane,market,saat gece yarısıysa benzinci. Bu dünyada kondom bulmaktan kolay ne var? Olaydan sonra koşa koşa gidip Eczaneye Ella almaktansa olay öncesi sakin sakin gidip kondom almak daha iyi değil mi?

Yılda en fazla 2 kez kullanmanız gerekiyor.

Ağrılı adet, adet döngüsünün uzaması, fazla kanama veya çok az kanama, vücudun dengesi bozulduğu için onu düzeltme adına rahimde ara ara kasık batması gibi uzayan bir süre maddeler var.

Umarım bundan sonra korunma yöntemlerini denersiniz.

Evet öyle yapicam teşekür ederim umarım adet düzensizliği dışında bir sorun cikmaz

Evet hak veriyorum size sinirinizde gayet doğal ama zaten kondom patladı her ikisinde de o yüzden alma gereği duydum

Vücudunuzu çok yüksek ve doğal olmayan hormona maruz bırakmış oldunuz. Bulantınız da olur adetiniz de sapıtır. Dikkatli olun lütfen kendinize iyi bakmak ve değer vermek zorundasınız. Vücudunuza bunu yapmayın bir daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…